reklama

Dobrzy specjaliści dla wcześniaków z POLSKI i ZAGRANICY

Temat na forum 'Wcześniaki' rozpoczęty przez Monika_kraków, 28 Lipiec 2011.

1. Monika_kraków

Monika_kraków Zaciekawiona BB

Witajcie. Jestem mamą Gabrysi, która urodziła się w 25 tygodniu ciąży, w cieżkiej zamartwicy (1/1/3 w skali Apgar) z wagą 590 g. Obecnie malutka ma już 18 miesięcy (wieku skorygowanego 15) ale cały czas mamy mnóstwo problemów. Zakładam temat bo wiem jak cieżko jest wywalczyć cokolwiek z NFZ i służb medycznych. Dlatego myślę, że warto podzielić się tu namiarami na dobrych lekarzy i rehabilitantów. Zwracam sie więc z prośbą do osób z Krakowa o podanie jeśli znacie jakichś dobrych neonatologów, okulistów, gastrologów, neurologów, rehabilitantów, neurologopedów i in. specjalistów potrzebnych naszym pociechom. PROSZĘ PISZCIE. JESTEŚMY W POTRZEBIE.

P.S. Jeśli chodzi o pediatrów to nam jak narazie bardzo dobrze pomaga dr Mazurek (przyjmuje prywatnie) na ul. Starowiślnej.

2. MamaWiktorii

MamaWiktorii Fanka BB :)

Myślę,że to bardzo przydatny temat,ale warto go rozszerzyć i proszę o wpisywanie nazwisk,namiarów na specjalistów z całej Polski i z Zagranicy.
    Ze swojej strony polecam następujących lekarzy z Trójmiasta.

Lekarz Neonatolog Dr.Elżbieta Pilarczyk ( przyjmuję w przychodni Neonatologicznej przy szpitalu na Zaspie - Gdańsk)
    Telefon: 602-499-513 .Wie naprawdę wiele o wcześniakach,warto się z nią konsultować.Przyjmuję również prywatnie w Sopocie.

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku ul.Kliniczna 1a - Oddział Neonatologiczny
    polecani lekarze:
    Dr.Iwona Domżalska- Popadiuk ( ordynator tego oddziału,przyjmuję również prywatnie w Gdańsku na ul.Startowej)
    Dr. Wojculewicz (przyjmuję prywatnie)
    Dr.Janowiak ( przyjmuję prywatnie)
    Dobry Gastroenterolog:
    Gdańsk , Przychodnia Morena, Dr.Piotr Landowski 501-556-857

Dobry Logopeda:
    Gdynia, ul.Necla OWI, ul.Harcerska OWI Małgorzata Zielińska -Burek

Fizjoterapeuci ( znam ich wielu,ze względu na wykonywany zawód,więc proszę pisać)
    Gdynia OWI Harcerska - Anna Zrombkowska, Marta Kwiatkowska
    Kartuzy i Okolice - Mirosław Młyński

Ortopedzi i Pediatrzy
    Zdecydowanie Szpitale na ul.Polanki w Gdańsku.

na razie na tyle.

Ostatnia edycja: 29 Lipiec 2011
  3. reklama
  4. sylwetka74

sylwetka74 Fanka BB :)

Oddział neonatologiczny i Przychodnia neonatologiczna przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej, ul. Terebelska 57-65, tel do przychodni 83 342 82 30
    ordynator oddziału - Riad Haidar - zna się na rzeczy...

5. Monika_kraków

Monika_kraków Zaciekawiona BB

Jeżeli chodzi o neurologa w Krakowie to jak narazie najlepiej trafiłyśmy na dr Hille. Przyjmuje w Prokocimiu. Jesli zna ktoś dobrego gastrologa, neurologopegdę i rahabilitantów w Krakowie to piszcie. Błagam!!!

6. FraniowaMama

FraniowaMama mama Natalki i Frania

Monika, pojechałabym z małą do Warszawy jak nikogo sensownego w krakowie nie znajdziesz.
    Tu masz rewelacyjnych lekarzy i cudownego p Artura (rehab) w jednym miejscu:
    http://www.cmarka.pl/lekarze/index.html

I niezmiennie polecam konsultacje neurologopedyczne u p dr A. Łady

7. estii

estii Zaangażowana w BB

Też polecam Arkę pracują tam najlepsi lekarze.Ja chodzę do Dr.Bober (szefowa oitn i patologi w szpitalu na karowej) prowadzi mojego syna od pobytu w szpitalu, pod kontrolą pani doktor również szczepimy w arce.
    Dr.Mądry kardiolog też z szpitala na karowej.

8. estii

estii Zaangażowana w BB

Neurolog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z wcześniakami Warszawa

Dr.Jolanta Bielicka-Cymerman
    Ul.Wawelska 5
    Tel.592-93-00 do 4
    http://www.coms.pl/

9. katep

katep Początkująca w BB

Ostatnia edycja: 28 Październik 2011
  10. reklama
  11. buziak

buziak Fanka BB :)

nie mozemy zapomniec o IMiD

Ostatnia edycja: 27 Grudzień 2011
  12. FraniowaMama

FraniowaMama mama Natalki i Frania

Zgadzam się
    Gdyby nie cudowni lekarze z IMiDu..
    My ogromnie dużo zawdzięczamy dr Korycinskiej (pediatra), prof Szczepańskiej (neurolog), dr Kowalowi (chirurg), dr Polak, dr Obersztyn (genetyk) i wielu innym, którzy sie pochylili i nadal pochylają nad Franiem

Poleć forum