reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

Wiecie co, dzisiaj przeczytałam na ulotce Foliku, że może powodować wysypki :/ może to od niego, wogóle zauważyłam że jak rano wezme Folik, to cały dzień źle się czuje. Któraś z dziewczyn pisała o Prenatalu w zamian, ale nie pamiętam o który dokładnie chodziło :/

Hej, czasem folik powoduje mdlosci dlatego ja zawsze go bralam na noc...

Ja zamiast folika biore Prenatal Classic, ale zmieniam go na Prenatal Complex od jest na 1 trymestru ciazy bo zawiera imbir, zurawine i olejek mietowy...

Tu jest Prenatal Complex : Prenatal Complex - Holbex sp. z o. o. - witaminy,suplementy - wyłączny importer w Polsce amerykańskich preparatów witaminowych marki Puritan's Pride. Nasze produkty to: Vita-Femin Prenatal Complex Oli-Femin Aqua-Femin OmegaCardio Enzym Laktaza CRP Sa

A tu potem prenatal classic: Prenatal Classic - Holbex sp. z o. o. - witaminy,suplementy - wyłączny importer w Polsce amerykańskich preparatów witaminowych marki Puritan's Pride. Nasze produkty to: Vita-Femin Prenatal Complex Oli-Femin Aqua-Femin OmegaCardio Enzym Laktaza CRP Sa

A na koniec prenatal DHA : Prenatal DHA - Holbex sp. z o. o. - witaminy,suplementy - wyłączny importer w Polsce amerykańskich preparatów witaminowych marki Puritan's Pride. Nasze produkty to: Vita-Femin Prenatal Complex Oli-Femin Aqua-Femin OmegaCardio Enzym Laktaza CRP Salfaz
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, ja już myślałam że mam po mdłościach, a tu dzisiaj zonk, rano tak mnie coś zemdliło że nawet pawik był.
A już myślałam że mam po żołądkowych problemach, ale nie jest źle, pawik i po wszystkim potem już cały dzień super.
 
Hej, ja już myślałam że mam po mdłościach, a tu dzisiaj zonk, rano tak mnie coś zemdliło że nawet pawik był.
A już myślałam że mam po żołądkowych problemach, ale nie jest źle, pawik i po wszystkim potem już cały dzień super.
u mnie to tak co dwa dni...wczorj spokoj dzis spokoj, ale za to przedwaczoraj 23 pawik ;-)
jeszcze m-ac i powinno byc dobrze ;-)
 
Jeśli chodzi o objawy to coraz lepiej :-) Czasem mi trochę niedobrze i jestem senna, ale nawet już tak często nie latam do toalety. Udało mi się nie wstawać w nocy od 3 dni :-) I głodna też już nie jestem.
 
no ja się trochę nie odzywałam, bo niestety przytrafiły mi się plamienia i wylądowałam w szpitalu... ale zrobili mi usg i wszystko jest oki z fasolką (ma 3,1 mm, serducho wali jak szalone), ale muszę tydzień leżeć w łóżku...leżę 4 dzień i już mam dość.. trochę się przeraziłam, bo wykryli mi w szpitalu jakąś nadżerkę ( a 2 tygodnie temu moja gin prywatna tego nic nie widziała!) i małą torbiel na prawym jajniku...
kurcze..boję się o moją fasolkę, ale mój kochany małżonek cały czas mi powtarza, że wszystko będzie dobrze.
Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za zniknięcie mdłości i bólów!!!
 
Witajcie dziewczyny, ja myślałam ,że rozmowy z kibelkiem fuksem mnie ominą, ale z dnia na dzień miewam coraz mocniejsze mdłości i coś czuję, że niedługo się nie wywinę:baffled:
 
Hej dziewczyny!

Ja mam mdłości jakoś dziwnie bo nie poranne a wieczorne:)
Ale chce zapytac o coś innego! Czy u was też jest taka duża ilość śluzu ? bo u mnie straszna i sie zastanawiam czy to aby nie upławy:szok:

Przepraszam że aż tak intymne pytanie ale jakoś mnie to niepokoi:(
 
reklama
LULKA ja od czasu plamienia non stop TAM zaglądam, bo też mi jakoś mokro tzn czuję sie mokra. Ale na bieliźnie nie ma znaku. Nie martw się - to normalne w ciąży:-)
 
Do góry