reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolegliwosci ciazowe

Hej, ja mam mdłości od końca 9 tygodnia...zaczęły się niedawno. A taka byłam zadowolona, że nic mi nie jest i myślałam, że tak jak moja mama wcale ich nie będę mieć. Ale w głowie się kręci. I nie mogę długo stać (jakieś 15 minut) bo zaraz robi mi się słabo...i żeby nie zemdleć muszę uciąść.
Mdlałam często w okresie dojrzewania, więc znowu wszystko mi się przypomina...w kolejce stać nie mogłam, ani w kościele. :tak:

No cóż, najmłodsza już nie jestem, więc dbam o siebie. Od 3 tygodni jestem na zwolnieniu połączonym z urlopem. Do pracy wracam po świętach.

:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja mam taki - przynajmniej tak mi się wydaje - nietypowy problem. Całą ciążę jak do tej pory przechodziłam bez mdłości, nudności i wymiotów, jedyne co miałam przez pewien okres jadłowstręt. Jestem w 5 miesiącu i pojawily się u mnie mdłości :szok: nie do końca wiem czym może to być spowodowane, wszędzie czytam, że raczej w tym okresie nie powinny już żadne występować jeśli nie było ich wcześniej. Z jednej strony winię za to mojego 10 cm mięśniaka :crazy: który nieraz znajduje się przy żołądku i tłumaczę sobie, że pewnie uciska na żołądek stąd te mdłości, ale czy ja wiem? Sama nie wiem co o tym myśleć.. może nieodpowiednia dieta? Podpowiedzcie coś :)
 
Ojj ja w pierwszej ciazy nie mialam mdlosci i nic podobnego…a teraz tragedia,boli mnie glowa ,ciagle mdlosci i wymioty:-(
 
Kochane jestem teraz w 17 tyg. Ciąży, czy u was również zdarzają się bóle brzucha ? Ostatnio byłam u lekarza i z dzidzią wszystko ok... tylko te bóle nie dają mi spokoju. Faszeruje sie nospa:(
 
Dziewczyny powiedzcie czy macie jeszcze mdlosci albo wymioty? Ja obecnie jestem w 16t 1d i jeszcze zdarza mi sie ze cos dzidziusiowi sie nie przyjmie i zwracam.
 
Anika ja do tej pory mam mdlosci i wymioty nie dzien w dzien ale co 2-3 dzien wymiotuje:/ w pierwszej ciazy nic a teraz kiepsko ciaze przechodze.
 
Wymiotów nie mam i prawdę mówiąc tylko raz się zdarzyły po paście do zębów ale mam mdłości czasem na różne zapachy i przeważnie jak jestem głodna i miewam odruch wymiotny. Ja też gorzej przechodzę tą ciążę niż poprzednią
 
ja od początku ciąży miałam wymioty dzien w dzien i tak dopiero dwa tyg temu ustały :) choć jeszcze jak dzidziusiowi cos nie spasuje to zwracam :/ zazdroszcze mamusia ktore mowia ze nie mialy takich dolegliwosci :) a bol brzucha na szczescie mi nie dokucza jak narazie :)
 
reklama
Mnie ostatnio męczy coraz częściej zgaga, zresztą jak w pierwszej ciaży :-( i do tygodnia mam znów odruch wymiotny podczas mycia zębów
 
Do góry