reklama

dolegliwosci ciazowe

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2014' rozpoczęty przez ewelina26k, 27 Marzec 2014.

1. ewelina26k

ewelina26k Fanka BB :)

Jako ze juz sie u niektorych zaczely pierwsze dolegliwosci zalozylam temat. Ja poki co nie mam ale w oierwszej ciazy tez pozno zaczelam miec po po 9 tc

2. ewelina26k

czy wszystkie mamy odczuwaja juz sennosc i zmęczenie?

3. reklama
  4. xdorotaa

xdorotaa Fanka BB :)

U mnie to w sumie nie ma reguly zależy od dnia..... to co towarzyszy codziennie to mdlosci... i popołudniami do wieczora bole piersi..

5. owca121

owca121 Fanka BB :)

Senność i zmęczenie oraz niewielkie nudności na szczęście nie codziennie, ale praktycznie gdzie przysiądę to zaraz oczy mi się zamykają ;-)

6. ewelina26k

Ja jhz zaczynam sie stresowac czy na pewo jest ok, skoro soie po 6 godz i wyspana jestem

7. xdorotaa

xdorotaa Fanka BB :)

Ja klade się od pewnego czasu o 22 wstaje o 6 albo przed i jestem wyspana... ale tak jak mowie zależy od dnia ... nie wszystkie objawy musimy mieć :) to by było zbyt latwe i książkowe:)

8. gochaa

gochaa Fanka BB :)

U mnie mega senność popołudniu śpię razem z synkiem, zaczynają się mdłości, których ostatnio nie miałam. A piersi czasem bolą, ale raczej nie odczuwam tego. 2 miesiące temu przestałam karmić, więc moje piersi raczej nie są wrażliwe na zmiany :-p

9. justynka7177

justynka7177 Fanka BB :)

Ja jeszcze nie wymiotowałam, senna nie jestem, czasami mnie mdli (np jak za długo nie jem albo jak za szybko i długo coś robię), popołudniami mam takie humory, że hoo hoooo... Cycochy bolą mnie praktycznie od owu ciężko mi się śpi bo nie mogę się obracać masakra... do tego mąż mnie uświadomił, że robi mi się już linea nigra (chyba tak to się nazywa-ciemna kreska i nie jest to odcisk od szwu gaci czy coś ;) ) i na cycochach jeszcze jakby żyły się pokazują... za to zawroty głowy mam non stop...
    w czwartek mam wizytę.. mam nadzieję, że wszystko jest ok

10. reklama
  11. emcia20

emcia20 Początkująca w BB

Ja na co dzien jestem strasznie śpiąca... Codziennie wstaje przed 6 rano i o 20 jak na pstrykniecie palcami zasypiam na stojąco prawie. Wymiotów nie mam ale czasem mdłości ... Jestem tez bardzo nerwowa... Jeszcze bardziej niż przed ciaza i nie mogę znieść zapachu ryby

12. lilijka86

lilijka86 Początkująca w BB

Ja już czułam coś podejrzanego jak byłam w 5tym tyg. Zawroty głowy, senność, rozkojarzenie (i to chyba najgorsze bo nie potrafię się skupić!), potem doszła (i wciąż jest) zgaga i wrażliwość piersi (bardzo bardzo). Od początku miałam bóle brzucha (jak przed miesiączką) i one mi się utrzymują dlatego mam siedzieć w domu i się nie przeciążać i hormony łykać. A no... i humory, wspominałam o humorach? :D

Poleć forum