reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolegliwosci ciazowe

ewelina26k

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Grudzień 2009
Postów
1 582
Miasto
Łódź
Jako ze juz sie u niektorych zaczely pierwsze dolegliwosci zalozylam temat. Ja poki co nie mam ale w oierwszej ciazy tez pozno zaczelam miec po po 9 tc
 
reklama
U mnie to w sumie nie ma reguly zależy od dnia..... to co towarzyszy codziennie to mdlosci... i popołudniami do wieczora bole piersi..
 
Senność i zmęczenie oraz niewielkie nudności na szczęście nie codziennie, ale praktycznie gdzie przysiądę to zaraz oczy mi się zamykają ;-)
 
Ja klade się od pewnego czasu o 22 wstaje o 6 albo przed i jestem wyspana... ale tak jak mowie zależy od dnia ... nie wszystkie objawy musimy mieć :) to by było zbyt latwe i książkowe:)
 
U mnie mega senność popołudniu śpię razem z synkiem, zaczynają się mdłości, których ostatnio nie miałam. A piersi czasem bolą, ale raczej nie odczuwam tego. 2 miesiące temu przestałam karmić, więc moje piersi raczej nie są wrażliwe na zmiany :-p
 
Ja jeszcze nie wymiotowałam, senna nie jestem, czasami mnie mdli (np jak za długo nie jem albo jak za szybko i długo coś robię), popołudniami mam takie humory, że hoo hoooo... Cycochy bolą mnie praktycznie od owu ciężko mi się śpi bo nie mogę się obracać masakra... do tego mąż mnie uświadomił, że robi mi się już linea nigra (chyba tak to się nazywa-ciemna kreska i nie jest to odcisk od szwu gaci czy coś ;) ) i na cycochach jeszcze jakby żyły się pokazują... za to zawroty głowy mam non stop...
w czwartek mam wizytę.. mam nadzieję, że wszystko jest ok
 
Ja na co dzien jestem strasznie śpiąca... Codziennie wstaje przed 6 rano i o 20 jak na pstrykniecie palcami zasypiam na stojąco prawie. Wymiotów nie mam ale czasem mdłości ... Jestem tez bardzo nerwowa... Jeszcze bardziej niż przed ciaza i nie mogę znieść zapachu ryby
 
reklama
Ja już czułam coś podejrzanego jak byłam w 5tym tyg. Zawroty głowy, senność, rozkojarzenie (i to chyba najgorsze bo nie potrafię się skupić!), potem doszła (i wciąż jest) zgaga i wrażliwość piersi (bardzo bardzo). Od początku miałam bóle brzucha (jak przed miesiączką) i one mi się utrzymują dlatego mam siedzieć w domu i się nie przeciążać i hormony łykać. A no... i humory, wspominałam o humorach? :D
 
Do góry