reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Doświadczone Mamy - potrzebuję Waszej rady! #jazda w foteliku #karmienie

Guanta

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Czerwiec 2017
Postów
1 180
Drogie mamy. W piatek mam pierwszą wizytę u okulisty z Maluszkiem -wcześniakiem
Do szpitala mamy jakies 40km. Doradźcie mi ile odczekać po karmieniu z jazdą w foteliku? Czy jesli wizyta wypada w godzinie karmienia malucha to mam go normalnie nakarmić? Czy nie będzie to grozić ulewaniem? Czy lepiej poczekać i nakramić go po badaniu? Chociaż wrzask bedzie straszny..
To moje pierwsze dziecko i jestem zagubiona

Karmie butlą swoim mlekiem i dokarmiam mm.
 
reklama
Ja bym nakarmiła, ubrała i do fotelika. Asekuracja pieluchą przy buzi jesli ulewa. Pojedzie dziecko zaśnie w trakcie jazdy. Głodne będzie płakało. Tak myślę. A na po badaniu może sam cycs lub trochę mm i powrót.
 
Drogie mamy. W piatek mam pierwszą wizytę u okulisty z Maluszkiem -wcześniakiem
Do szpitala mamy jakies 40km. Doradźcie mi ile odczekać po karmieniu z jazdą w foteliku? Czy jesli wizyta wypada w godzinie karmienia malucha to mam go normalnie nakarmić? Czy nie będzie to grozić ulewaniem? Czy lepiej poczekać i nakramić go po badaniu? Chociaż wrzask bedzie straszny..
To moje pierwsze dziecko i jestem zagubiona

Karmie butlą swoim mlekiem i dokarmiam mm.
Nam kazano zeby przed badaniem synek nie jadl 2 albo 3h. My mielismy ponad 100 km wiec nakarmilam go przed jazda i dopiero pp badaniu.
 
To jest jakaś wizyta kontrolna czy zabieg? Ja miałam podobną sytuację, też wcześniak. Karmiłam go przed wyjazdem i później po badaniu.
 
Badanie dna oka - pierwsza wizyta.
Przechodziłam to samo niedawno ze swoją "wczesną" córką[emoji6] To samo badanie, a do okulisty mieliśmy trochę ponad 60 km. Nakarmiłam małą i po ok. 15 minutach zabrałam się za jej ubieranie. Na miejscu dziecko miało 2x w odstępie 15 minut zakrapiane oczy, a na koniec badanie, tak więc cała wizyta trwała chwilę. Zaraz po niej nakarmiłam córkę (z racji, iż badanie było dla niej nieprzyjemne uspokoiła się i wyciszyła przy jedzeniu). Po czym wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu. Z tym, że moje dziecko nigdy nie krzyczy, gdy jest głodne. Zawsze po prostu cierpliwie czeka. Nawet jeśli Twój maluch narobi z głodu rabanu, to myślę, że nie masz się czym przejmować. Najważniejsze, żeby nakarmić go po wizycie, by droga powrotna minęła Wam w spokoju[emoji4]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Najlepiej nakarmić przed bo będzie ryk wiem jak my jedziemy na Śląsk to karmię przed i zasypia w trakcie jazdy a około 5godzin jedziemy i się budzi na 1 butle
 
reklama
Do góry