reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Douglas XMAS Mini Glam Palette

Kropka29

Moderator
Dołączył(a)
18 Październik 2020
Postów
4 482
Hej. Jest tu może ktoś kto skusił się na zakup palety XMAS Mini Glam Palette z Douglasa? Raczej się nie maluję i ciężko mi jest stwierdzić czy to będzie dobry zakup a rozważam jej zakup na prezent dla siostry 😊 Ona raczej maluje się „od święta”, bo siedzi z dziećmi w domu i jak to sama twierdzi - wtedy jej się po prostu nie chce :) Kompletnie nie wiem czy taka paleta ma sens, może któraś z Was będzie w stanie mi doradzić? :)
 
reklama
Dlaczego chcesz kupić siostrze prezent który raczej jej się nie sprawdzi skoro maluje się od święta? Ja mam tak samo jesli juz to w ruch idzie korektor, tusz i złota kredka. Taka paleta przeleżalaby u mnie aż straciłaby termin przydatności. Może kup jej coś z pielęgnacji co będzie pewne że z radością zużyje?
 
Dlaczego chcesz kupić siostrze prezent który raczej jej się nie sprawdzi skoro maluje się od święta? Ja mam tak samo jesli juz to w ruch idzie korektor, tusz i złota kredka. Taka paleta przeleżalaby u mnie aż straciłaby termin przydatności. Może kup jej coś z pielęgnacji co będzie pewne że z radością zużyje?
Może źle to ujęłam ;) Jak już się maluje to wtedy robi full make up, kiedyś ogólnie bardzo lubiła się w to bawić ale teraz po prostu przeszedł jej zapał ze względu na to że mało wychodzi z domu. I ogólnie ma sporo kosmetyków do makijażu, ale regularnie jeżdżą na weekend do jej teściów i pomyślałam że może taka paletka gdzie jest wszystko w jednym jej się przyda, bo jak już się tam wybierają to zazwyczaj stara się malować :) A wiadomo, z dwójką dzieci i tak zabierają dużo bagażu więc chociaż w przypadku makijażu miałaby wszystko pod ręką w jednym miejscu :) Myślę, że w jej przypadku coś do makijażu sprawdzi się o wiele lepiej, bo często szkoda jej wydać na coś kasę, bo „i tak rzadko tego używam”. A do pielęgnacji cierpliwości nie ma, kiedyś kupiła sobie zestaw maseczek na cały tydzień to po 3 przestała i dalej leżą ;)
 
To ja powiem, że dla mnie te paletki są słabo napigmentowane i kiepsko się blendują. Ale nie wiem na ile siostra "ogarnia" i na ile to będzie dla niej minus :)
 
To ja powiem, że dla mnie te paletki są słabo napigmentowane i kiepsko się blendują. Ale nie wiem na ile siostra "ogarnia" i na ile to będzie dla niej minus :)
O właśnie o taką opinię mi chodziło - w sensie żeby wypowiedział się ktoś kto z tego korzystał ;) Był moment, że trochę się w to bawiła więc raczej coś tam ogarnia 😅 Czyli szukam dalej, dziękuję! 😊
 
reklama
Do góry