reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drapanie po główce 🤷‍♀️

89karola80

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Październik 2019
Postów
541
Hej mamusie 🖐️
Mój synek (8 mcy) przed zaśnięciem i przy wybudzaniu wygina główkę do tyłu i trze o poduszkę oraz drapie się rączka po głowie. Nie wprowadzałam nic nowego do diety, nie zmieniłam kosmetyków itd. Jak złagodzić jego dolegliwości? Ma parę krostek/pryszczykow na głowie. Czym smarować? Naturalnie udam się do pediatry, ale chcę poznać Wasze rady. Dziękuję 🌷
 
reklama
Mój synek też się drapał po główce i niestety była to zapowiedź alergii pokarmowej. I to na pokarmy, które "dobrze" tolerował wcześniej. Pomogło wyłączenie ich z diety, krople Fenistil, krem Emolium i emolienty do kąpieli (oczywiście wszystko po konsultacji z lekarzem).
 
Do góry