reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Drugi poród - objawy, przebieg.

pepsicOLA

Zaangażowana w BB
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Dzień Dobry,

Na 17 maja mam wyznaczony termin drugiego porodu. Ciąża przebiega bez przeszkód, wyniki badań są w porządku, według badania z przełomu marca/kwietnia szyjka się trzyma, ani się nie skraca, ani nie rozwiera. W najbliższy piątek mam kolejną wizytę u lekarza prowadzącego. Tymczasem zauważyłam, że synek bardzo napiera główką w dole brzucha - jakby miał już wyjść na zewnątrz, jest to dość bolesne - z córeczką tak nie było. Czy takie napieranie dziecka może sugerować zbliżające się rozwiązanie? A pojawiające się biegunki? Czy może być to jakiś sygnał organizmu?
Pierwszy poród miałam bardzo dobry - szybki i nie bardzo bolesny. Bardziej denerwowało mnie to, że skurcze są niż, że są bolesne. Czy teraz też mam szansę na szybki przebieg porodu?
Pozdrawiam.

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry