reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

drżenie ciała

Dołączył(a)
27 Marzec 2010
Postów
14
Witam. Mój synek ma 7,5 m-ca i obniżone napięcie mięśniowe, rehabilitujemy się metoda NDT Bobath, ostatnio zauważyłam takie drgawki u niego, wygląda to jakby było mu zimno (a raczej to nie z zimna) i dygotał, trwa to dosłownie sekundę - dwie. Będę to konsultowała dopiero za 2 tygodnie z neurologiem ale chciałabym wiedzieć czy jest to powód do niepokoju?
 
reklama
Witam,moja córka ma 7 miesiecy i tez zouwazylam u niej takie drzenie ciala,ale wogole nie przyszlo mi do głowy ze to moze byc cos powaznego i ze nalezy to skonsultowac z lekarzem.Napisz prosze jak bedziecie juz po wizycie ,co powiedzial neurolog.
 
Witam, koniecznie trzeba pokazać dziecko neurologowi. Niestety musi Pani zaczekać na opinię fachowca. Byłoby nader nieprofesjonalne z mojej strony straszenie lub bagatelizowanie problemu. Czekam na wieści i pozdrawiam :)
 
Do góry