reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Duża baza imion !!!

reklama

krysiakrakow77

Początkująca w BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Ja także mam ten problem. Tych imion coraz więcej i więcej i sama już nie wiem jakie mam wybrać. Czy może mi ktoś pomóc i doradzić? Bo podobają mi się imiona Agnieszka i Karol, ale mój wybranek raczej woli takie tradycyjne, jak Zdzisława i Hieronim. Mam już mętlik w głowie od tego ciągłego myślenia i zastanawiania się :/

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
H Za duża główka ? Zdrowie 10
J pilne duża waga a ciążą Potrzebuję porady 3
Kasiulka_1980 Duża próchnica u 2 letniego dziecka - jak leczyć? Zdrowe zęby - porady dentysty 1
Agunia1985 Macica zbyt duża do wieku ciąży. Porady położnej 1
ty_grynio duża aktywność podczas karmienia piersią Porady - rozwój i zdrowie dzieci 1
eowyna Duża mama i duże rozstępy :( Duże jest piękne 34
P Duża ilość kupek Żywienie 6
B Duża wrażliwość niemowlaka Rozwój i zabawy 2
emotion_sickness Baza imion :) Styczniowe mamy 2019 29
sawi Baza wiedzy i ciekawe linki Dzieci urodzone we wrześniu 2011 23
Ajrin77 Tymon czy Ignacy? Co sądzicie na temat tych dwóch imion, które wybrać ? :) Potrzebuję porady 26
misia1608 Propozycje imion dla naszych maluszków Dzieci urodzone w listopadzie 2014 67
aNilewe_ Propozycje imion dla naszych pociech Archiwum lipcowe mamy 2014 504
aluska9102 Zdrabnianie imion dzieciaczków;) Niemowlaki 8
anka26_x_07 Ksiega imion Archiwum marzec 2013 518
S Imiona dla naszych dzieci + ranking imion Archiwum wrzesień 2012 304
wiki.25 Majoweczkowa lista imion naszych fasoleczek ... Dzieci urodzone w maju 2012 340
C Propozycje imion dla maleństw :-) Archiwum mam styczniowych 452
Paulinek A co do imion naszych pociech to... / Drugie imię :-) Zapiski archiwalne 135
patrycja24berlin znaczenie i pochodzenie imion naszych sloneczek Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 19
Do góry