reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Duży przyrost beta hcg?

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, proszę o interpretację wyników
24.09 beta 7.98
03.10 beta 1785
07.10 beta 11 545
Bardzo się martwię, bo to duży przyrost.
Wizytę u gina mam 25.10 (jest na urlopie :()
Jest to moja 2 ciąża, 1 poronilam w Lipcu (6 tydzień ciąży)

Dziekuje, pozdrawiam

reklama

K8y

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej z tego co wiem to przyrosty sprawdza się badaniami co 48h a nie w Aż takich odstępach bo beta rośnie skokowo. .. jak dla mnie nie jest to miarodajne i cierpliwie trzeba czekać do wizyty u ginekologa:) powodzenia!

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny
Proszę o interpretację :
07.10 beta 11 545
09.10 beta 23 062
Z góry dziękuję i pozdrawiam ️

reklama
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki