reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwa pęcherzyki dominujące

Kamila1996

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Marzec 2021
Postów
215
Cześć dziewczyny
:)

Od kilku miesięcy mam monitoringi cyklu, ze względu na nieregularność cykli i owulacji (staramy się o dziecko).
W tym miesiącu również mam monitoring, dzisiaj była moja 2 wizyta: mam dwa pecherzyki dominujące, jeden na lewym jajniku (18 mm), drugi na prawym (14 mm).
Czy jest możliwe, że będzie podwójna owulacja?
Nigdy nie miałam takiej sytuacji
:)

Czy pęknie najpierw jeden, później np. za 2 dni drugi?
Dziewczyny które miały taką sytuację, proszę wypowiedzcie się
:)
 
reklama
Cześć dziewczyny
:)

Od kilku miesięcy mam monitoringi cyklu, ze względu na nieregularność cykli i owulacji (staramy się o dziecko).
W tym miesiącu również mam monitoring, dzisiaj była moja 2 wizyta: mam dwa pecherzyki dominujące, jeden na lewym jajniku (18 mm), drugi na prawym (14 mm).
Czy jest możliwe, że będzie podwójna owulacja?
Nigdy nie miałam takiej sytuacji
:)

Czy pęknie najpierw jeden, później np. za 2 dni drugi?
Dziewczyny które miały taką sytuację, proszę wypowiedzcie się
:)
Może być tak, że pełna jednocześnie albo w krótkim odstępie. Może być też tak, że pęknie tylko ten większy, bo drugi jednak jest mniejszy... A który to dc?
 
Są naprawdę nieregularne ..
Poprzedni trwał 33 dni, cykl był stymulowany, był jeden pęcherzyk, owulacja była, niestety ciąży brak :)
Faza lutealna - 16 dni.
A ten cykl też był stymulowany? Jeżeli tak to dwa pęcherzyki sa jak najbardziej normalne. Może być,że pękną oba a może być tak,że tylko jeden.
 
Może być pewnie i tak i tak,jak piszą Dziewczyny. Ale w przypadku cyklów stymulowanych,jasne jest zawsze większa szansa że ciąża będzie bliźniacza.
 
reklama
Do góry