reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dylematy...

A

Anonim

Gość
Witaj Melu,

Jeżeli chodzi o przedszkole...
Moja Julcia idzie już od września - ale ona jest z rocznika 2000.

Chciałam ją zapisać już zeszłym roku (bardzo garneła się do dzieci) ale pomyslałam, że to jednak troszkę za wczesnie.

Pomoc nadeszła nieoczekiwanie :shock: :
ciocia mojego męża właśnie przeszła na zasiłek przedemerytalny i szukała dodatkowego zajęcia. No to ja ją złapałam - i już nie puściłam! :wink:
Dodam jeszcze, że nigdy nie bałam się zostawić Julci z ciocią, a mała wprost ja uwielbiała!

Pozdrawiam serdecznie
Agawa
 
reklama
Witaj Aga,

Widzę, że miałaś komfortową sytuację. A ja od wczoraj mam wyjątkowo niekomfortową...Opiekunka z dnia na dzień odeszła mi z pracy :evil: No i ja teraz siedzę w domu na przymusowym urlopie i na gwałt poszukuję kogoś do opieki. Ma przyjść córka sąsiadki - ale nie wiem jak ona sobie poradzi, bo mój mały reaguje na nią...jakby tu powiedzieć...alergicznie :?
Sama nie wiem co robić. Muszę znaleźć kogoś dobrego i bardziej odpowiedzialnego niż ostatnia niania. Ale tu gdzie mieszkam raczej trudno o kogoś takiego :( .
W każdym razie ja też myślę, że mój synek nie nadaje się jeszcze do przedszkola na 8 - 9 godzin dziennie - choć on uwielbia dzieci i bawi się z nimi na okrągło (ale na swoim podwórku).
Pozdrawiam serdecznie
 
nie, nie w realu - tam bym miała więcej kandydatów... :)

A ja już znalazłam opiekunkę. Kobieta przez ostatnie 3 lata zajmowała się chłopczykiem, ale on od września idzie do zerówki i opieki nie będzie już potrzebował....
Przychodzi do pracy od przyszłego tygodnia...Znam ją i wiem że jest w porządku i że dzieci strasznie ją lubią :) więc się cieszę. :D

Pozdrawiam
 
Do góry