reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dysleksja!!!

Myslę, że dysgrafia i dyslsksja w dzisiejszym świecie nie sa już tak straszne jak kiedyś. 99% czasu spedzanego na pisaniu to pisanie przez komputer lub telefon, gdzie istnieje bardzo sprawna i stale ulepszana opcja autokorekty. Więc mamy dyslektyków - głowy do góry, to ie koniec świata ;) Zresztą ćwiczenia moze i nie wyeliminują całkowicie problemu, ale na pewno potrafią go zminimalizować.
 
reklama
Hej... troszke odświeżę temat. Chciałam napisac nowy, ale zobaczyłam, że jest ten więc stwierdziłam, ze jednak nie będę zakładała nowego. Powiedzcie mi..... mamy dyslektyków. Jak idzie nauka Waszym pociechom ? Mam przypuszczenia u mojej starszej córki. Tak bardzo chciałaby mieć dobre oceny, zależy jej na świadectwie z paskiem. Ostatnio coś łapie troszkę słabsze oceny, w sumie to różnie, raz 5, raz 3 raz 4 a raz 2.. ehh :( Ma zdolności manualne. Wspieram ją oczywiście i w tych dobrych i tych złych chwilach.
 
Mimo znajomości zasad ortografii robi błędy, ciągle pisze z nazwy własne z małej liter, zdanie zaczyna z małej. Wolne tempo pisania. Ja juz jestem po rozmowie z pani z języka polskiego i z panią pedagog. Wniosek do poradni już poszedl. Tam ją zdiagnozują.
 
Do góry