reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

reklama
No właśnie,ja mam skierowanie do poradni rehabilitacyjnej z podejrzeniem wzmozonego napięcia i krzywieniem ciała na prawą stronę.Może mam zapytać o te witaminki skoro tak pomagają?
 
Hmmmmmm Olu to jest tak.Z tego co wiem to twoja dzidzia jest słodka od początku i nie płakała tak jak nasze dziciątka moje i megi.Zapytaj sie bo przecież to nie szkodzi.Ja to dostałam bo moja jest strasznie płaczliwa i nie mieliśmy praktycznie zycia w domu.To naprawde był koszmar.Gdy stwierdziła Pani doktor te wzmożone napiecie to zapytała sie czy płacze często i wtedy dała nam te witaminki oprócz tego moja malutka miała drgawki .
 
U nas tez niestety dzidzia-beksa .... Codziennie doslownie staje na glowie, zeby Niki byl spokojny. Jak nie spi i lezy to caly czas jego cialo jest w ruchu. Kopie nogami i wywija rekoma. Czasem ciezko go przewinac albo przebrac .
CZY TO MOZE BYC WLASNIE WZMOZONE NAPIECIE MIESNI ??

Oprocz placzu Nikus rowniez duzo i czesto ulewa i nieznosi byc sam...

Poza tym wlasnie zaczely mu sie pojawiac pierwsze zabki ! ( dwie dolne jedynki)


:errr::errr::errr:
 
Kaja, moze twoj maly jest taki marudny wlasnie ze wzgledu na te zabki. Mojej kolezanki syn, przy zabkowaniu ial klesyczne grypowe obiawy, lacznie zwymiotami. A tak przy okazji, PIERWSZE ZABKI!!! strasznie szybko:tak: :tak: :tak: Brawo Niki
 
Kaja - sa specjalne czopki ziolowe VIBURCOL (polska nazwa) wlasnie na bole zwiazane z zabkowaniem, marudnosc itd. Naprawde pomagaja, i tak jak pisze - homeopatyczne...nic innego procz melisy i takich tam innych. Moja mala byla kiedys niespokojna, zaserwowalam jej taki czopeczek (swoja droga dziwie sie jak dzieci wkladanie tych czopkow latwo znosza:confused: ) i spala jak susel, obudzila sie usmiechnieta:)
 
polecam czopki vuburcol mój jak też bardzo marudzi ( strasznie swędzą go dziąsła) daje mu połóweczkę i dzidza śpi zadowolona jednakże staram się nie dawać mu ich za często dopiero jak już nic nie pomaga
 
To moje dziecko czopków nienawidzi....wydala go zaraz jak tylko mu włożę i płacze...Ale Viburcolu nie stosowalam jeszcze...Kaju25,znam problemy Nadii-czytałam co pisalaś;u nas z kolei nie ma płaczów,tak naprawdę to mały jeszcze od początku nie pokazał jak sie płacze tylko czasem sie drze albo pokrzykuje...problem jest z zacisniętymi piąstkami i jak leży to głowę przekrzywia na prawo,poza tym często wygina ciało w łuk,robi taki niby mostek i tez non stop macha łapkami i nóżkami jak Niki KajiMaji...16 tego mamy wizyte w poradni to zapytam czy te witaminki to tylko na nerwowość się podaje czy też na napięcie mięsni...
 
reklama
Do góry