reklama

dzidziusiowe boleści

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2006r.' rozpoczęty przez ewan, 19 Lipiec 2006.

1. ewan

ewan Mamy lipcowe'08 kom.502765656

chyba pora zacząć o boleściach naszych dzieciątek, oby było o tym jak najmniej ale....

u nas na razie problem z odparzona pupcią, nie pomaga: alantan, sudocrem, linomag, maka ziemniaczana
    teraz etap suszenia wodnym roztworem gencjany i smarowania tormentiolem

przed nami ewentualnie maść na receptę

2. ewan

a będziecie podawać witaminę D3 vigantol w kroplach? macie to zalecone?

3. reklama
  4. OlaPio

OlaPio Lipcówka'06 mama Olisia

ewan,na czerwcówkach dziewczyna poleca na odparzenia Tanno Hermal,podobno rewelka!U nas na razie w użyciu Sudocrem bo też sie odparzonko pojawiło :(
    Ja juz podaję wit D3 od 15 dnia życia,nazywa się Devikap,dostałam receptę od pediatry.

5. OlaPio

a jak u was z pępkiem? bo u mnie wisi na niteczce...a środku jest takie cuś zółtawe...osuszam cały czas spirytusem i czekam na rozwój wypadków ;) pępkówka niedługo bedzie stawiana ;D

6. OlaPio

ooo,temat nr 1: co zrobic jak dziecko ma długo czkawkę po jedzonku? Noszę w pionie,odbije mu się ale ta czkawka...

7. ewan

no takie zółtawe było też i u nas, zagoi się, potem był jeszcze strupek z krwi, ale teraz juz całkiem zagojone

8. ewan

ja czkwakę biorę na przeczekanie, czasem mija szybko czasem nie, ale najróżniejsze sposoby nie zdały egzaminu.... na razie spokojnie czekamy az przejdzie, chociaz czasem przy okazji ulewa

9. OlaPio

Oli juz raz mi się zźygał pod ciśnieneim w nocy,a ulewa rzadko ;)

10. reklama
  11. ewan

zżygał?????!!!!! oooo... ale ja bym sie wystraszyła! mój mi się za to raz zakrztusił i było odwracanko na brzuszek i klepanie po pleckach ale przeszło

12. OlaPio

nooo,taki chlust był,w nocy po jedzonku,mój mały kleszcz tak się opił,że chyba już miejsca w brzuszku zabrakło ;D
    też się wystraszyłam...

Poleć forum