reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

ewan

Mamy lipcowe'08 kom.502765656
Dołączył(a)
20 Listopad 2005
Postów
3 319
Miasto
Augustów
chyba pora zacząć o boleściach naszych dzieciątek, oby było o tym jak najmniej ale....

u nas na razie problem z odparzona pupcią, nie pomaga: alantan, sudocrem, linomag, maka ziemniaczana
teraz etap suszenia wodnym roztworem gencjany i smarowania tormentiolem

przed nami ewentualnie maść na receptę
 
reklama
ewan,na czerwcówkach dziewczyna poleca na odparzenia Tanno Hermal,podobno rewelka!U nas na razie w użyciu Sudocrem bo też sie odparzonko pojawiło :(
Ja juz podaję wit D3 od 15 dnia życia,nazywa się Devikap,dostałam receptę od pediatry.
 
a jak u was z pępkiem? bo u mnie wisi na niteczce...a środku jest takie cuś zółtawe...osuszam cały czas spirytusem i czekam na rozwój wypadków ;) pępkówka niedługo bedzie stawiana ;D
 
no takie zółtawe było też i u nas, zagoi się, potem był jeszcze strupek z krwi, ale teraz juz całkiem zagojone
 
ja czkwakę biorę na przeczekanie, czasem mija szybko czasem nie, ale najróżniejsze sposoby nie zdały egzaminu.... na razie spokojnie czekamy az przejdzie, chociaz czasem przy okazji ulewa
 
zżygał?????!!!!! oooo... ale ja bym sie wystraszyła! mój mi się za to raz zakrztusił i było odwracanko na brzuszek i klepanie po pleckach ale przeszło
 
reklama
nooo,taki chlust był,w nocy po jedzonku,mój mały kleszcz tak się opił,że chyba już miejsca w brzuszku zabrakło ;D
też się wystraszyłam...
 
Do góry