reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

Jesli moge cos powiedziec to nie ubierajcie dzieci zbyt grubo w te upaly!!! Jak macie mozliwosc to wysuszajcie dupeczki nie zakladajac w ogole pieluszki!!! Moj nie nosi zadnych dlugich rekawkow i spodenek i jakos spokoj z odparzeniami!!!
Co do pepuszka to juz nie ma go od niedzieli!!! Slicznie sie wygoil a teraz juz sie chowa!!! Ta zoltawa substancja to normalne!!! Olu moze dzis znajdziesz pepuszek w pampersie bo mojemu az tam zawedrowal!!!
 
reklama
hi hi mój pępek odpadł na podłogę a ja nie mogłam go podnieść, jakoś nie mogłam wziąść nawet przez chusteczkę tylko zawołałam Artura, żeby to zabrał!
ciepło nie ubieram, ale z wietrzeniem pupki to problem bo co kilka minut fontanna naokoło, a jaki rozrzut!!!!
 
no ja właśnie mam to samo z fontannami,najbardziej szkrab lubi sikać,jak jest bez pieluszki na pzwijaku pomiędzy zdjęciem tej brudnej a nałożeniem czystej :laugh: normalnie przebieram go po parę razy bo tak mi się obsikuje cały ;)
 
przepraszam, że się wtrącę, ale wiem że macie synków... rozumiem, że mam się nastawić psychicznie na potwornego sikacza? i czemuż ja chciałam chłopca ::) :p
 
Leyna,nie martw się,to tylko taka rozrywka to sikanie ;D a poważnie,to więcej przebierania mam niż przy dziewczynce,ale za to śmiechu co nie miara :laugh: a jak jeszcze do tego sie zesra na przewijak i sika jednocześnie to nie wiem co mam wycierać,tyłek czy obsikaną buźkę ;D
 
Dzis rano odwiedziła nas położna,musimy jutro podjechać do przychodni,bo jeszcze Niusio jest za bardzo pomarańczowy i muszą sprawdzić co z tą żółtaczką,bo powinna juz zniknąć ::) poza tym Krecik maiła rację,dziś w pajacyku znalazłam odpadniętą pępowinkę takze tatuś dzis stawia pępkówę ;) Ale troche się nam paskudzi pępuś w środku i też to obejrzą w przychodni...a tak dbałam,żeby nic sie nie zdarzyło ::)
Ewan,co do tego prężenia,to mam podawać Espumisan,2 razy dziennie po 4-5 kropelek do buzi po jedzeniu...no i narazie odstawić wszystko co mleczne,przetwory itp...juz tylko mi zostanie chleb z dżemem,wędliną,gotowane mięso i marchewka :( no i jabłka...zaraz założę wątek o diecie dla mamusiek karmiących,bo może tam jakos nawzajem sobie doradzimy co jeść...
 
co do pępusia to nam odpadł kikucik 5 dni po porodzie a dzis jest już prawie zagojony mój też ma czasem czkawki i nie ma na to żadnego sposobu po prostu trzeba przeczekać.
mam pytanie jesli choddzi o prężenie się jak maluszek się tak pręży to znaczy
że go coś w brzuszku gniecie tak? a czy wasze dzieciaczki do tego płaczą podczas napinania się?
pytam bo mój się też czasem tak napina ale nie płacze przy tym i nie wiem
czy boli go brzuszek czy może się przeciąga? ::) ::)
 
reklama
na rzie pomaga koperek, ale moze spróbujemy tego espumisanu
moj się pręży i czasem zapłlacze, pzreważnie jęczy
nabiału nie jem bo nie przepadam, ale faktycznie: chleb, dzem i wedliny-to nam zostaje niestety, chociaz można spróbować jesc po troszkę wszystkiego, tak jak krecikowi mówiła połozna
 
Do góry