reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

olu-co do espumisanu to mi w aptece pani poradziła, zeby wziac taki w malutkich zelowych kulkach, przekłuc i wcisnac zawartosc do buzi-jest tam taki stezenie jak w kilku kroplach tego plynnego i latwo zaaplikowac, faktycznie, mały jak otworzy buzke to latwo mu do srodka wcisnac zawartosc kapsułeczki
 
reklama
owiele łatwiej niz kiedy podaje wi. d -infacol. wpadlam na pomysl i kupilam zakraplacz do oczu, nabieram kropelke płynu i wtedy łatwo wpuscic do buzi, moze tak tez spróbuj
 
Oliwier bardzo dzis marudził...chyba te upały tak mu dokuczają bo wypił sporo herbatki Plantex...poza tym nie zrobił od rana kupki,po spacerku tak od około 19 płakał tak żałośnie,wypluwał cycka i chyba bolał go brzuszek albo taki był zmęczony i nie mógł usnąć...za to po kąpieli po chwili płaczu przy cycu zasnął tak mocno,że śpi do tej pory i chyba pośpi jeszcze troszkę...co to mogło być wcześniej to nie mam pojęcia...
 
moja Niunia tak miała, akurat trafiła się położna na wizycie i powiedziała, że to normalne i nie ma się czym przejmować jeżeli nie marudzi z tego powodu... Moja już od tygodnia robi jedną porządną kupkę w ciągu dnia, a raz albo dwa takie malutkie, popuszczone razem z bączkiem ;D
 
Olu moj od dwoch dni ma takie bolesci jak twoj Oli!!! Az sie martwie bo usnal wczoraj dopiero po malej gimnastyce i nawet herbatki nie chcial pic a przy cycu piszczal ewidentnie jakby cos go bolalo!!! I tez robil jedna kupke na dzien!!!
 
reklama
Oj straszne sa te bole brzuszka :-[ Moj tez wczoraj od poludnia do 21 co chwile plakal.Udalo mu sie pare razy zasnac ale po gora pol godzinie znowu sie z placzem budzil biedak i 2 godz placzu znowu :(
Dzisiaj bylismy u lekarza i teraz mam mu dawac esputicon 2kr. przed kazdym karmieniem.Juz raz dzisiaj dalam i faktycznie sobie kochany troszke po nim popiarduje ;)
A dzis w nocy biedak byl juz tak zmeczony tym wczorajszym,ze spal i co jakis czas prezyl sie przez sen ,kwilil i stekal ::) Oby te kropelki mu pomogly
 
Do góry