reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

Jeśli nie przekroczysz zalecanej dawki z ulotki to nie zaszkodzisz dziecku ale zapytaj lekarza...poza tym składnik tego leku-simeticon nie wchłania się do przewodu pokarmowego.
 
reklama
Iwonko ja podaje tez kilka razy bo przed kazdym karmieniem po 2 kropelki mam dawac.Chociaz jak czasem karmie znowu po pol godziny to nie daje ale tak co 2-3 godziny napewno(tak mi lekarka zalecila)
Co do nocek to u nas nienajgorzej bo maly spi z dwoma przerwami i czasem jak go boli to przez sen poplakuje.Dzisiaj w nocy tylko chyba mocno go bolalo brzusio bo dwie godziny go usypialam i skonczylo sie na spaniu w lozku z rodzicami ;)
 
Ja na szczescie mam ostatnio w miare spokojne nocki..tylko pobudki co 3 godz...na karmienie..i znowu sen...ja podaje Briankowi te krople ok.5 razy dziennie..po calej pipetce..na oko to jet ok.8/10 kropel...nie wiem...tak wyczytalam w ulotce zeby podawac..nie wiem czy to nie za duzo..a maluch tak sie w tym rozsmakowal ze niedlugo bedzie wolal kropelki od mojego mleka:)z resztą nie dziwie sie..sa pyszne..takie slodziutkie z posmakiem pomaranczy....w przyszla srode idziemy na wizyte...wtedy skonsultuje sie co do dawki..
 
mojemu maleństwu ropieje jedno oczko ,na razie mam przemywać solą fizjologiczną a jak się nie poprawi to wtedy ruszę do Sobusiaka po maść .
 
a mojemu tak jak i innym czerwcowym dzieciaczkom szczepionka zaczyna sie paskudzić, ropieje i zaczerwieniona... ma samo zejść, zobaczymy
 
reklama
Do góry