reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

Mam jeszcze jeden problem,chociaz z bolesciami moze to nie ma az tyle wspolnego ale:
Moj Witus jak strasznie sie rozplacze potrafi sie zapowietrzyc tak , ze przez sekunde w ogole nie oddycha.Strasznie to wyglada i musze go wtedy szybko podnies albo wrecz krzyknac ,zeby zastartowal znowu.Mowie wam makabra, strasznie sie tego teraz boje ::) :(
 
reklama
OlaPiotrowska pisze:
a jak jeszcze do tego sie zesra na przewijak i sika jednocześnie to nie wiem co mam wycierać,tyłek czy obsikaną buźkę ;D

Olu ja mam to samo i to prawie przy każdym przewijaniu, a i zdarza się zaraz po kąpieli w ręczniczek :D
 
U nas pępuszek odpadł jeszcze w szpitalu więc nie miałam z tym problemów. Co do potówek, owszem miał, ale jak go porządnie wysmaruję po kąpieli oliwką i nie przykrywam niczym do spania to teraz wcale ich nie ma. Na odparzoną dupkę idealny i rewelacyjny okazał się Linomag a na ból brzuszka ostrożnośc w tym co jem i herbatka Bobofen.
 
Iza,Krecik,Aneczka,nasze dzieci chyba się zmówiły,bo mają podobne objawy! ;D
Za to moje dziecko spało dziś pięknie z 1 przerwą w nocy ok.2giej na karmienie,potem o 5tej znów to samo i spanie do 9 :) ciekawe czy tylko jednorazowy prezent mamusi zrobił,czy już tak ma na dłużej? :)
Aneczka,te bezdechy to podobno normalne,ale fakt,że przerażające!
 
Olu widzisz ile prezentów dziś dostałaś od synusia ;D
A moja Niunia od 4.30 rano żadnej kupki, ale jak na razie nie marudzi, to się nie martwię...
 
Mój Oli ma to samo... dzis od 9 do teraz wcale nie spał tylko się prężył i płakał byliśmy wczoraj u pediarty i mamy jakieś czopki ale one chyba nie za wiele pomagają....
wwykończona jestem ja i on a do tego te upały dzidzie też mają ich pewnie dość
 
pani w aptece mi dzis powiedziała, ze espumisan, eputikon i infacol maja ten sam aktywny składnik i bez roznicy co wezme bo tak samo zadziała..... ciekawe tylko dlaczego maluszki jak czytam róznie reaguja na te leki
 
reklama
Ewan...ja podaje Briankowi....Infacol..kilka razy dziennie..i szczerze mowiac..jest zdecydowanie lepiej..przynajmniej przesypiam jako tako noce...w dzien maly czowa..ale od wczoraj nie bylo kolki..na szczescie....mam nadzieje ze nie przesadzam z iloscią tych kropelek..nie konsultowalam tego jeszcze z zadnym lekarzem..dopiero w poniedz.mamy wizyte.myslicie...ze maja jakies skutki uboczne??????
 
Do góry