reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DZIECI:1,2,3,4?

maxin78

MAJOWA MAMA 06`
Dołączył(a)
19 Lipiec 2005
Postów
7 416
Miasto
Londyn,UK
:) :) :)Czy zastanawialyscie sie kiedys na tym ile chcialy bys cie mies potomstwa???Ja jestem jedynaczjka i zawsze pragnelam rodzenstwa,ale sie nigdy nie doczekalam :-[,A SZKODA, jestem wdzieczna rodzica,za to,ze nie wychowali mnie na rozpieszczonego jedynaka,zawsze bylam w otoczeniu wielu osob i dobrze sie komunikuje z ludzmi.Wiec ja barzdo bym chcial wychowac 3 dzieciaczow,fajnie by bylo miec jedno,a potem bliznaki,u mnie w rodzinie co drugie pokolenie rodza sie blizniaki i teraz wypada na mnie,albo kuzyna,zobaczymy.

Jestem ciekawa jak to jest z wami,czy rozmawilaliscie z waszymi partnerami ta ten temat,gorace dyskusje,czy jestescie zgoni co do liczby/Czy w ogole moze o tym nie myslicie,zobaczycie co zycie przyniesie/Czekam zniecierpliwoscia na wasze przemyslenia :) POZDRAWIM ;D ;D ;D
 
reklama
Fajnie wiekszosc par idzie za dwujka przynajmniej dzidzi nie bedzie samo,hi,hi tak jak ja byla :-[ ,A ty masz rodzenistwo jezeli moge zapytac?
 
Ja tez jestem jedynaczka...i zle mi z tym bardzo bylo!!My tez chcemy 2...ale jakby nas bylo stac na 3 i wiecej to tez bym chciala!!!Jak narazie marze o tym 1!!i mam nadzieje ze juz sie doczekalam!!
 
to bart ma fajnie,dwie mlodsze siostrzyczki,jest opikunczy?mialyscie okazje przygladac sie starszym kolego brata,hi,hi
 
reklama
ja też bym chciała 2 najlepiej żeby chłopczyk był pierwszy a potem dziewczynka, miałaby starszego brata
a ja właśnie też mam szansę na bliźniaki bo mój tata ma brata bliźniaka
u mnie to jest tak że ja jestem najstarsza mam młodszą siostrę która ma 24 latka i brata który ma 17
i nie wyobrażam sobie życia bez mojego rodzeństwa, dletego chciałabym mieć conajmniej dwójkę..... ;D ;D ::)
 
Do góry