reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Dzieci urodzone we wrześniu 2009

mili384

studjująca mamusia :)
Miasto
Gniła
Rozwiązania
0
Witam.Szukałam szukałam i nie znalazłam więc postanowiłam że założe nowy wątek z wrześniowymi dzieciaczkami2009.
Tak pomyślałam żeby przypomnieć jak nasze maluchy mają na imie ile ważyły i mierzyły przy urodzeniu oraz gdzie się urodziły.
Jako młoda mama chciałabym szukać tu pomocy doświadczonych koleżanek w pielęgnacji i wychowaniu maluchów.Więc zaczynam

Imię : OLIWIER
Waga : 3750 g
Wzrost : 57 cm
Poród : SN
Miejsce urodznia : BIAŁYSTOK

reklama
Miasto
Großwallstadt
Rozwiązania
0
Moja Córeczka Urodziła się 02.09.09
Imię : Julia
Waga : 3625g
Wzrost :58cm
Poród :SN
Miejsce Urodzenia : Zielona Góra

Ostatnia edycja:

Sandra1287

Sandrusia
Miasto
ciechanow
Rozwiązania
0
czećś moja córeczka
urodziła sie 11 września 2009
ma na imię Daria
ważyła 3100
mierzyła 54cm
poród odbył się siłami natury

iwona85cz

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam mam na imię Iwona i jestem szczęśliwą wrześniową mamusią :-)
Data urodzenia: 17.09.2009
Imię :
Dominik
Waga : 3900g
Wzrost :56cm
Poród :SN
Miejsce Urodzenia : Siemianowice Śląskie

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania