reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***DZIECI WRZEŚNIÓWEK***

co skleroza to skleroza ::) ::) ::)

Tunia i Winia Wasze panny sliczne dziewczyny. Obydwie jak namalowane.

Tunia widać że Rozalka mocno urosła, bo na poprzednich fotkach smoczek miała wielgaśny, że na nosek jej wchodził, a teraz widzę że juz pasuje ;D ;D ;D ;D

Aniabania Twoje bliźniaczki też już duże panny. I pomyśleć że takie to były kruszynki..... szybko dogoniły wrześniowe dzieciaczki i wogóle nie widać że były wcześniakami :laugh: :laugh: ;)

 
reklama
Aniku, Twój Filip zawstydza nasze dzieciaczki  ;) bardzo szybko rozwija sie motorycznie.
Moja mała to Smieje się, zagaduje mnie, jak mówię guuuu to ona odpowiada mi uuuu ;)
puka łapkami w wiszące przed nią zabawki. choć pewna tego na 100% nie jestem, bo zabawki są akurat na wyciągnięcie jej rączek. no ale macha nimi jak szalona wiec chyba jest to jednak celowe działanie. a jak leży na brzuszku to baaardzo wysoko podnosi główkę i klatkę piersiową też odrywa jakby chciała kołyskę zrobić. Czasami też przegibuje się na boczek, ale bioderka zostają jeszcze przyklejone do materacyka :( no i jeszcze zauważyłam że mizia się rączką po twarzy, na początku myślałam że dlatego że ją nos swędzi bo znowu biedulka miała katarek, ale jednak chyba nie - tylko jak zasypia to tak się głaszcze :)
no i w ogóle jest słodka i kochana, zasypia w swoim łózeczku, muszę tylko parę minutek przy niej postać i pogłaskać ją po czółku a potem już sama zasypia. No i urosły jej rzęsy i brwi i paznokcie rosną jak oszalałe - muszę obcianać co 3-4 dni. Obcinam na spacerku, bo wtedy łatwo ją znów uśpić a poza tym śpi bardzo głęboko i mogę spokojnie i powolutku obcinać. Bo jak nie śpi, to nie ma mowy - macha tymi łapkami że szybciej bym jej całe paluszki poobcinała  ::)
I to chyba wszystko co robi moja dzidzia   ;D
 
Izis - ale mi narobiłaś apetytu na basen, chyba zajedziemy w ten weekend z sąsiadami i ich synkiem. No chyba że wciąż Maja będzie miała katarek to poczekamy jeszcze. Ale myślę że też będzie to duża frajda dla małej, bo kąpiele w wannie uwielbia. A dziś to chyba tak dla rozgrzewki wykąpię się z nią w wannie. Próbowałyście już?
 
Oj, jakie piękne nowe foteczki w galerii. Aniulka - śliczny uśmiech Twojego starszaka! baaaardzo szczery. A Ty też pięknie wyglądałaś w tym różowym sweterku i płaszczyk tez masz śliczny. A gdzie starszak na sobotnim spacerku? aaaa.... robił zdjęcie?
fajną tworzycie rodzinkę.
Aniku - Twój Filipek też cudny, nie wygląda na niezadowolonego i marudnego z powodu bucików. I w ogóle bardzo ładne zdjęcia, chyba jakiś fajny aparat macie?
Izis - ale mały ma trochę niepewną minkę na niektórych zdjęciach :)
Tunia i Winia - Wasze dziewczynki już stanowią poważną konkurencję dla mojej Majusi ;)
 
Aniulka ty szałowo wyglądałaś ,świetna fryzura,sweterek różowy i komplecik super ::) :)
Lukaszek rosnie jak na drożdżach i z daleka zdjęcie ale ładny miał strój do chrztu ::)
a Kuba coraz przystojniejszy facet :)

Edit ta mina znaczy O CO BIEGA ZNOWU JESTEM W BRZUCHU ::) :mad: :p ;D
 
Izis zawstydzasz mnie :-[ :-[ :-[ :-[ dziękuje za komplementy... tyle na raz ::) ::) :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :laugh: :laugh: :laugh:
 
Aniulka przyłączam sie do trafnych opini i spostrzeżeń dziewczyn :) :) :)
laseczka z Ciebie :)

i co? Jak Łukaszek ochrzczony to spokojniejszy ??? ;) :D
 
reklama
ok
będę czekała ;)

Edit ale Maja się zmieniła :o , kurcze jaka dorosła :)

Grooha a Olaf na środkowym i ostatnim zdjęciu wygląda identycznie :D a tyle czasu minęło :)
i jeszcze środkowe skomentuje tak:
Nie ma to jak się wtulić w tatowy zarost ;D
Olaf ma podobne usteczka do Paris :)
 
Do góry