reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***DZIECI WRZEŚNIÓWEK***

To byla najgorsza godzina mojego zycia :mad: Ryczala Natalia i ryczalam ja :( I pomyslec, ze to tylko qpa ::)
Anik, my tez sami jestesmy na placu boju. Oj, przydala by sie babcia czasami. Na szczescie juz za tydzien jedziemy do domu 8)
 
reklama
Aniulka, Lukaszek ma czarujacy usmiech i w ogole chlopak cudny ;D Prosze miec na wzgledzie moje dwie dorastajace cory ;D
 
hej dziewczyny sorki ze malo wpadam ale naprawde niemam jak.............maly dostep to neta....

wasze malenstwa sa slodkie:)az milo sie oglada galerie wrzesniowek:):):)pozdrawiam was
 
Karolina z córki to prawdziwa elegantka
śpi ze szczotką do włosów :D

Aniulka Łukaszek urodził sie taki chomiczek a teraz chomiczek się zrobił z mojej córki :D
 
Melanie zazdroszczę Ci, że macie tam takie fajne tereny na spacerki.
Ja ieszkam niestety w centrum Wrocławia i kompletnie nie ma tu gdzie iść z dzidzią.
 
Aniulka Łukaszek coraz bardziej podobny do taty bo Kuba to do ciebie :)
Melanie fajnie że macie las tak blisko mi pozostaja tylko parki w centrum Warszawy :p
jaką masz fajną czapę ;)
Karolina z twojej córki to chyba modelka wyrośnie ;)
 
Melanie Wasza Paris jest przeurocza
widac ze jest dla Was oczkiem w glowie ;D
pisalas kiedys ze nie lubisz chodzic na spacerki a tu prosze ;D

Anik na kazdej stronie jest tyle zdjec, ze musze odswiezac wiele razy i dlugo czekac, zeby sie wszystkie pokazaly
na szczescie sie doczekalam i zobaczylam TE OCZY!!!
 
reklama
Wszystkie dzieci na zdjęciach przepiękne.....takie urocze słodziki :laugh: :laugh:

My już po USg - z bioderkami wszystko ok ale na usg brzuszka wyszło, że mała ma refluks i do gastrologa tzreba pójść. Oczywiscie z kasy chorych nie ma szans na lekarza bo na ten rok wyczerpał się limit wizyt.Więc poszukuję teraz prywzatnego gastrologa ale to nie takie łatwe.

Dziewczyny co robicie aby Wasze maleństwa same zasypiały w łóżeczku na pleckach :mad:
Moja mała ma ostatnio problemy zepaniem w nocy, usypia po wielkich bojach, budzi się około 3 i usypia dopiero po 5 na moim brzuszku :p :p A już tak ładnie spała do 5 :mad:
 
Do góry