reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko śpi tylko na mnie

Dołączył(a)
26 Styczeń 2022
Postów
5
Witam, piszę bo jestem już na skraju załamania. Moja córeczka ma 3 tygodnia. Od wyjścia ze szpitala ładnie spała w każdym miejscu, gdzie była odkładana, jednak od kilku dni mam problem, że nigdzie nie da się odłożyć bo zaraz się wybudza, albo staje się bardzo ruchliwa. Śpi tylko na mnie, albo na mężu. Wszelkie próby spełzy na manowce, nic nie działa. Ja jestem już wykończona. Nie moge nic zrobić. Zawsze pragnęłam dziecka, długo się o nie starałam, pierwsza ciąża poroniona a teraz zamiast cieszyć się macierzyństwem, to ja ciągle płacze i boje się że jak tak dalej będzie to wpadnę w depresje. Prosze poradźcie coś, albo powiedzcie gdzie szukać pomocy.
 
reklama
U mnie pomagało zawinięcie dziecka w rożek, nakarmienie i odłożenie w im po nie do łóżeczka. Maluch miał ciepło i nie zmieniałam drastycznie temp. przez odłożenie że mnie do chłodniejszego łóżeczka. Sprawdziło się to u 2 dzieci. Po jakimś czasie problem ten minął.
 
reklama
Do góry