reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzien Dziadkow

tusia221

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Kwiecień 2005
Postów
26
Jak mnie wzielo na pisanie postow to na calego:)Moze podpowiecie,co mozna podarowac,oczywiscie od wnusia( 16 m-cy) babci i dziadkowi na Dzien Babci i dziadka,bo zblizaja sie nieuchronnie.Poprzedniego roku jakos tak wyszlo,ze nie widzielismy sie z Dziadkami,ale w tym roku pasuje cos przygotowac,ale kompletnie nie wiem co mozna podarowac na taka okazje,jesli dziecko jest jeszcze male?
 
reklama
a ja zupełnie nie wiem . moze jakies fajne zdjecie a ciekawej ramce. nie ma m pomysłu zero. :eek:
 
ja tez mam niewiedzę !! :baffled: :confused:
mojemu tacie to moge kubek ze zdj i napisem super dziadek czy cos
a teściom to mam doła bo oni kubków nie używają, w koszulkach nie chodzą a zdj to sami robią :-D hmmmmm :confused:
 
rózne firmy to robią w wiekszych miastach, ale na alegor tez na pewno bo czego tam juz nie ma :-D u nas np znajomi co prowadza zakald foto robią takie duperele
 
reklama
Do góry