reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny, które źle znosiły ciążę

xevxevx

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Lipiec 2018
Postów
157
Witajcie Kochane,
szukam kobiet, które podobnie jak ja źle znosiły ciążę. Pierwsze 3 miesiące mojej ciąży to intensywne wymioty, później zaczęły się zawroty głowy i omdlenia, a od niedawna na dodatek krwotoki z nosa. Badania nie wykazują nic, a ja jestem przykuta do łóżka. Czy są mamy, które też się tak źle czuły? Jak sobie radziłyście z tymi objawami. Bo ja już nie mam sił :(
 
reklama
To o mnie, mi przeszło jakoś w połowie 5miesiaca, wtedy zaczęłam się czuć normalnie. Wymiotowałam do 20tc nie mogłam wychodzić z domu tak mnie mdlilo, nie mogłam sama wozić syna do przedszkola ani chodzic na zakupy. Jak niepełnosprawna się czułam, do tego zawroty głowy skoki ciśnienia i bóle głowy
 
Ciąże znosiłam źle. Pierwszy trymestr wymioty, omdlenia, zasłabnięcia. Potem zapalenie żył, syndrom niespokojnych nóg, ból w biodrze i utykanie na jedną nogę przez 1,5 msc, na koniec mimo ogromnego brzucha czułam się rewelacyjnie. Jak tylko minęły trzy msc i przestałam wymiotować byłam aktywna, duuużo spacerowałam, bardzo dużo. Im wiecej się ruszałam, tym było lepiej. Jak poleżałam 2-3 dni i nie wychodziłam z domu, to tydzień wracałam do formy :) WSZYSTKO MIJA :) Jak tylko urodziłam, myślałam o kolejnym dziecku. TE WSZYSTKIE DOLEGLIWOŚCI TO NIC W OBICZU TEGO, ŻE NOSIŁAM W SOBIE ZDROWE DZIECKO :)
 
Witaj Kochana.
Czy lekarze mowili czym to jest spowodowane? Ja zas mam spadki cisnienia. Wszystko jest super i nagle szumy w uszach, bladosc i stan przeomdleniowy. Leze w lozku juz 2 miesiace... nie mam pojecia czy to jest spowodowane tym latem? Czy co mi sie dzieje... :(
 
U mnie od początku ostre bóle kręgosłupa, fizjoterapia coś tam pomagała ale bolało strasznie, zmęczenie, stany lękowe - nawet mój ginekolog martwił się żebym nie miała depresji po porodzie... W ostatnich miesiącach częste stany przedomdleniowe, potrafiłam leżeć i robiło mi się słabo i odlot...
Badania miałam idealne więc nie wiadomo skąd to się to brało ale jakoś przeżyłam :) teraz wróciło wszystko do normy i jestem szczęśliwą mamą. Każdy pyta kiedy drugie dziecko a mnie na samą myśl o ciąży mdli...
 
Do góry