reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dziewczyny po poronieniu

Mama2018mama2019

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam dokładnie rok temu bez 3 dni poroniłam, było to w 11tyg,
Okres mi się unormował i jest co 28 dni
Ale zastanawiam się czy u kobiet które poroniły hormony zwariowały?
Miewalam przed okresem dziwne dolegliwości ale w tym miesiącu zaraz po owulacji jest kosmos...
Płaczę, boli mnie kręgosłup z tyłu, miałam ślady krwi w śluzie, bola mnie okrutnie piersi, ciągną mnie jajniki i pachwiny...
Czy Wy również zauważyliście zmiany po poronieniu?
Istnieje również możliwość, że jestem w ciąży zawsze takowa istnienie gdyż kochałam się z mezem 2 dni przed owulacja tyle że był to stosunek przerywany
Ale pytanie brzmi raczej czy Wasze hormony po poronieniu wariowały? :)

reklama

Fado123

Rozwiązania
3
Hm jak dla mnie to może bardziej ciąża, rok to już długo, powinno się unormowac, ja 2 razy poronilam i tak nie miałam, ale za to pachwiny od początku ciąży masakra 😉

Mama2018mama2019

Rozwiązania
0
Hm jak dla mnie to może bardziej ciąża, rok to już długo, powinno się unormowac, ja 2 razy poronilam i
Dziękuję za odpowiedź, wprawdzie zaczęliśmy rozmowy na temat drugiego dziecka ale dopiero z 2 dni temu :)
Aktualnie nie nastawiam się gdyż to byłby mega przypadek i w dodatku te hormony moje są dosyć dziwne po poronieniu jakby wariowały :( chętnie bym poszła je zbadać ale w tej sytuacji na świecie niewiem czy jakiś lekarz mnie przyjmie ot tak :)
No tak miałam też od samej owulacji bol krzyża w poprzedniej ciąży ale teraz w głowie winę zwalam na te rozregulowane hormony boje się nawet że nigdy już nie będę mogła być w ciąży

Fado123

Rozwiązania
3
A czemu myślisz że wariuja?? Masz regularny cykl więc to dobrze rokuje

Mama2018mama2019

Rozwiązania
0
Dzięki za dobre słowa :)
A myślę, że wariują bo np przed okresem miesiąc temu miałam straszne zawroty głowy, okropne kucie w jajniku i niekiedy zdarzy mi się, że z piersi poleci kilka kropli mleka... Więc nawet wtedy myslalam ze moze cos jest na rzeczy a okres przyszedł punktualnie
W dodatku nie mam napiecia przed okresem tylko te kobiece humorki po okresie 🤣To taki przykład:)

Fado123

Rozwiązania
3
No to mi się tak po porodzie zrobiło, przed każdą @ mam mdłości, slabosci, jajniki tez kluja, ale okres przychodzi do 28/29 dni

MiliMay

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam dokładnie rok temu bez 3 dni poroniłam, było to w 11tyg,
Okres mi się unormował i jest co 28 dni
Ale zastanawiam się czy u kobiet które poroniły hormony zwariowały?
Miewalam przed okresem dziwne dolegliwości ale w tym miesiącu zaraz po owulacji jest kosmos...
Płaczę, boli mnie kręgosłup z tyłu, miałam ślady krwi w śluzie, bola mnie okrutnie piersi, ciągną mnie jajniki i pachwiny...
Czy Wy również zauważyliście zmiany po poronieniu?
Istnieje również możliwość, że jestem w ciąży zawsze takowa istnienie gdyż kochałam się z mezem 2 dni przed owulacja tyle że był to stosunek przerywany
Ale pytanie brzmi raczej czy Wasze hormony po poronieniu wariowały? :)
Tak, wariowały. Poroniłam w 6 tc to było w połowie lipca ubiegłego roku. Pierwszy okres po poronieniu to była tragedia. Wszystko mnie bolało, miałam stan podgorączkowy, osłabienie jak przy chorobie. Był to jeden taki epizod i miał miejsce bezpośrednio przy pierwszym okresie po poronieniu.

Mama2018mama2019

Rozwiązania
0
Tak, wariowały. Poroniłam w 6 tc to było w połowie lipca ubiegłego roku. Pierwszy okres po poronieniu to była tragedia. Wszystko mnie bolało, miałam stan podgorączkowy, osłabienie jak przy chorobie. Był to jeden taki epizod i miał miejsce bezpośrednio przy pierwszym okresie po poronieniu.
No tak u mnie można powiedzieć że co miesiąc od roku coś mnie zaskakuje nowego 😐

reklama

Mama2018mama2019

Rozwiązania
0
No to mi się tak po porodzie zrobiło, przed każdą @ mam mdłości, slabosci, jajniki tez kluja, ale okres przychodzi do 28/29 dni
O widzisz, u mnie po porodzie było Oki dopiero po poronieniu coś się pochrzaniło :) dobrze ze okres wrócił do normy i jest punkt więc to pocieszające :)

M_P_90

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Kurcze ja też już nie wiem co myśleć...poronilam samoistnie 23.04 (chyba 4 tc)...od kilku dni pobolewa mnie brzuch, ale nie jak na okres, czułam jakieś 5 dni temu kłucie jajnika, 2 dni temu też mnie zakłuło, ale tylko raz po czym popołudniu poleciał mi śluz przezroczysty, kleisty i z odrobinką krwi (wyglądało to jak plamienie implantacyjne)...już w sobotę miałam poradę z lekarzem i stwierdził on, że jak najbardziej mogę być znów w ciąży tymbardziej, że do zbliżenia doszło jak się okazuje w dni płodne...kazał mi zrobić wczoraj bete, która wyszła 1.20 i teraz to ja nie wiem, czy faktycznie doszło do implantacji i dlatego mam bete ponad jeden, czy taki poziom został mi jeszcze po poronieniu...jestem totalnie ogłupiała...nie robię testów jeszcze, bo to zdecydowanie za wcześnie, @ powinnam dostać w czwartek 21.05, ale nie czuje jakbym miała dostać @...czuje się dziwnie, taka osłabiona jestem, czuje "ćmienie" w podbrzuszu i nie mogę w nocy spać...miała któraś z Was tak i okazało się, że to ciąża? Chcemy z mężem drugie dziecko, nie mamy parcia na to, że musi to być już, ale nie ukrywam, że bardzo bym się ucieszyła gdyby to była ciąża :)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Mama2018mama2019 Dziewczyny po poronieniu Ciąża po poronieniu 19
rossig Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️ Staramy się 674
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 13
Sylwica88 DZIEWCZYNY BIERZCIE CHOLINĘ!! BB psycholog dziecięcy radzi mamom 11
M Dziewczyny która z Was brała Acard 150 w ciąży ? Potrzebuję porady 5
M Dziewczyny która z Was w ciąży brała Acard 150 i urodziła zdrowe dziecko? Ciąża, poród, połóg 8
N Dziewczyny pomocy! Potrzebuję porady 28
M Dziewczyny, gdzie robiłyście badania prenatalne w Krakowie/Katowicach? Potrzebuję porady 6
P Czy są tu dziewczyny które z PCOS zaszły w ciąże Potrzebuję porady 9
Sylwia maybe baby Hej dziewczyny. Jeszcze nie wiem czy zaliczam się do waszego grona. Potrzebuję porady 16
D Dziewczyny pomóżcie Potrzebuję porady 9
Blondyneczkkaa 95 Pomozcie dziewczyny Potrzebuję porady 9
MamamaK Dziewczyny pomocy Potrzebuję porady 3
A Dziewczyny co to są za plamy. Potrzebuję porady 7
L Dziewczyny potrzebuje wsparcia Potrzebuję porady 12
M Dziewczyny pomóżcie. Jak interpretować wynik krzywa cukrowa Potrzebuję porady 3
Mari311 Cześć dziewczyny BB psychodietetyczka radzi mamom 1
Q Dziewczyny pomóżcie... Potrzebuję porady 8
V Dziewczyny pomóżcie. Potrzebuję porady 11
Mari311 Cześć dziewczyny Potrzebuję porady 12
K Dziewczyny, mam dylemat... Potrzebuję porady 1
M Dziewczyny któraś wie o co tu chodzi??? Potrzebuję porady 0
M Dziewczyny co na zaparcia u dwulatka ? Potrzebuję porady 15
nowamloda12 Dziewczyny doradzicie? Czy któraś z was tak miała? Potrzebuję porady 9
D Pomocy dziewczyny - czy to ciąża? Potrzebuję porady 18
M Dziewczyny co o tym myślicie? Potrzebuję porady 34
A Kto z Was dziewczyny miał amiopunkcje??? Potrzebuję porady 8
W Ciąża po promieniu. Dziewczyny proszę was o rade.. Ciąża, poród, połóg 9
M Hej dziewczyny. Co myślicie o tym teście? Potrzebuję porady 10
X Dziewczyny, które źle znosiły ciążę Potrzebuję porady 4
B Cześć dziewczyny Potrzebuję porady 11
Mona Ana Objawy inne niż przed każdą miesiączką. Pomóżcie dziewczyny Staramy się 3
K Hej dziewczyny Potrzebuję porady 8
S co robicie z tym dziewczyny? Wrześniowe mamy 2018 18
D Będzie ciąża czy nie ;)? Pomóżcie Kochane Dziewczyny ! Potrzebuję porady 7
M Dziewczyny pomocy Potrzebuję porady 24
A Dziewczyny byłam na becie Potrzebuję porady 37
JoAnnA250694 Witam dziewczyny mam pytanie Potrzebuję porady 5
Przyszlamama89 Dziewczyny jakie polecacie wózki Potrzebuję porady 149
Rybcia2309 Dziewczyny gdzie jest forum? Dzieci urodzone w czerwcu 2017 6
P Dziewczyny czy to ciąża czy moge sie cieszyc? Potrzebuję porady 13
Zazuzka35 Dziewczyny pomozcie .... Ciąża, poród, połóg 21
S dziewczyny pomożecie czy któraś z was ma P.C przeciwko osłonie przejrzystej ++ mam szansę ? Potrzebuję porady 0
M Dziewczyny proszę o pomoc Staramy się 27
monia-- Hej dziewczyny mam na stopie całkiem duży odcisk Potrzebuję porady 0
A brak kontaktu alimentów a masa prazentów Dziewczyny pomózcie. Relacje rodzinne 3
F Dziewczyny wypełnijcie moją ankietę. Potrzebuję porady 0
N Cześć dziewczyny! Jestem studentką trzeciego roku Potrzebuję porady 4
poziomki Sa tu dziewczyny w ciazy, ktore karmią piersią?? Potrzebuję porady 1
O Hej dziewczyny proszę pomóżcie bo ja już wariuję Potrzebuję porady 1