reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne bóle jajników po poronieniu

Margaretka556

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Maj 2019
Postów
15
Witajcie, wiem że już takie posty chyba były, ale jak się wygadam to mi może trochę ulzy w marcu poronilam sama, bez zabiegu . Lekarz powiedział że mam odczekac jeden okres i zacząć znowu się starać. No więc tak zrobilismy. Jakiś czas po owulacji zaczął mnie boleć brzuch delikatnie jak na okres, i krzyże tak że się nie mogłam ruszać. Słabo mi cały czas, mięśnie bolą i mam podwyzszona temperature od tamtej pory. Sluzu więcej niż normalnie. A teraz spoznial mi się okres 5 dni i byłam pewna że jestem znowu w ciazy. Zrobiłam 4 różne testy i wszystkie negatywne dziś dostałam plamienie takie brązowe najpierw A teraz normalnie jak przy okresie. Zalamalam się już, jajniki mnie strasznie bolą jak nigdy. I słabo mi strasznie. Do lekarza na badanie krwi dopiero jutro o 13, ale już się nie ludze że to ciąża. Choć chyba wiecie jak bym bardzo chciała...
 
reklama
Ja jestem 7 tygodni po poronieniu i 5 tygodni po zabiegu. Miałam już pierwszy okres, teraz jestem teoretycznie w połowie cyklu ale jeszcze nie ma owu. Za to od kilku dni boli mnie podbrzusze i czuje kłócie w jajnikach. Zaczynam się stresować że coś się dzieje..
 
Nie koniecznie , może to po prostu owulacja? ja po poronieniu przez kilka miesięcy ,czułam ból podbrzusza , ale nie było to nic złego ,spokojnie , poczekaj , a jak w kolejnym miesiącu będzie Cię coś niepokoić to idź do gina
 
Ja jestem 7 tygodni po poronieniu i 5 tygodni po zabiegu. Miałam już pierwszy okres, teraz jestem teoretycznie w połowie cyklu ale jeszcze nie ma owu. Za to od kilku dni boli mnie podbrzusze i czuje kłócie w jajnikach. Zaczynam się stresować że coś się dzieje..
Nic się nie dzieje, byłam u dwóch ginekologow i po usg powiedzieli że to normalne i że często po poronieniu to nasze urojenia. Ja po 3 miesiaczce dalej mam bole, ale usg nic nie wykazało.
 
Ja jestem 7 tygodni po poronieniu i 5 tygodni po zabiegu. Miałam już pierwszy okres, teraz jestem teoretycznie w połowie cyklu ale jeszcze nie ma owu. Za to od kilku dni boli mnie podbrzusze i czuje kłócie w jajnikach. Zaczynam się stresować że coś się dzieje..
A skad wiesz ze nie ma owu?
 
Dzięki dziewczyny możliwe że twój gin ma trochę racji z tymi urojeniami. Ja odkąd poroniłam martwię się każdym bólem, każdym objawem. Bardzo chciałabym na kolejnej wizycie u ginekologa usłyszeć że wszystko jest w porządku i niedługo mogę zacząć starania o kolejną ciążę
 
reklama
Dzięki dziewczyny możliwe że twój gin ma trochę racji z tymi urojeniami. Ja odkąd poroniłam martwię się każdym bólem, każdym objawem. Bardzo chciałabym na kolejnej wizycie u ginekologa usłyszeć że wszystko jest w porządku i niedługo mogę zacząć starania o kolejną ciążę
Ja też tego nie lubie, mam mdlosci A mimo to wiem że nie jestem w ciazy napewno będzie dobrze, ale wartożebyś poszla do gin bo to Cię uspokoi i da powera do dalszych dzialan. Wszystkiego dobrego
 
Do góry