reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne ułożenie główki

lolkak

Październikowa Mama Mai
Dołączył(a)
18 Marzec 2010
Postów
2 755
Miasto
Warszawa emigracja Ożarów ;-)
Witam serdecznie,

Moja córcia leżąc na pleckach nie trzyma prosto główki. Nie trzyma jej też odwróconej lewo czy prawo tylko tak w lekkim skosie. Coś jakby za 10 dwunasta. Nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć:sorry2: Podczas snu wygina się dziwnie,w takie nie pełne "c" tzn. górna część tułowia przypomina C nogi zostają proste.

Czy konieczne są jakieś ćwiczenia?
 
reklama
być moze coreczka ma asymetrię ciała,albo problem z napieciem miesniowym,moja córeczka tez sie wyginała w łuk na plecach tworząc tzw.mostek,a zaciska piąstki tzn.chowa kciuk do środka?my chodzimy przez to na rehabilitacje od stycznia....
 
Witam, z opisu wynika, że córcia ma asymetrię ułożeniową. To może przeszkadzać w osiąganiu kolejnych umiejętności ruchowych, a w przyszłości być przyczyną wady postawy. Warto poprosić lekarza o skierowanie na rehabilitację.
 
reklama
Do góry