reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne zachowania niemowlaka.

andzii21

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2017
Postów
353
Witam. Moja córka kończy niedługo 9 miesięcy. Zauważyłam u niej ostatnio dość dziwne zachowania np. podczas jedzenia (karmie ja na kolanach) zaczyna wstawać, pręży się i wydaje dźwięki jakby się denerwowala, aż robi się cała czerwona, przelknie i przy kolejnym kęsie to samo albo np. kiedy się cieszy lub stresuje to pociąga z całej siły nosem jakby miała katar choć go nie ma i nosek jest czysty, robi to dość często, a kiedy jest bardzo zadowolona to bardzo szeroko otwiera buzię.. Hmm. Może to normalne, nie wiem,dlatego wolę zapytać bardziej doświadczone mamy zanim udam się gdziekolwiek. Dodam jeszcze że karmie piersią ale mała wypije czasem butelkę MM, zjada też stałe pokarmy, a kupke robi czasem 2 razy w tygodniu i kupka jest bardzo ciemna, nie wiem czy to normalne.
 
reklama
Wiesz co, ilość kupek nie jest zła. Nie jest prawdą, że dziecko powinno robić kupkę codziennie, a raczej że musi robić codzienne. Kupa raz na 2 dni też jest ok. Wiadomo, dobrze jak nie ma żadnych zatwardzeń, czy innych problemów. Ja na twoim miejscu skonsultowałabym to z pediatrą. Od urodzenia ma takie problemy? Czy to się zaczęło w jakimś okresie?
 
Wiesz co, ilość kupek nie jest zła. Nie jest prawdą, że dziecko powinno robić kupkę codziennie, a raczej że musi robić codzienne. Kupa raz na 2 dni też jest ok. Wiadomo, dobrze jak nie ma żadnych zatwardzeń, czy innych problemów. Ja na twoim miejscu skonsultowałabym to z pediatrą. Od urodzenia ma takie problemy? Czy to się zaczęło w jakimś okresie?
2razy w tygodniu robi to już coś nie tak jest i ciemna aż jest pediatra raczej się kłania...
 
W tym tygodniu idziemy do lekarza. Np. Wczoraj i dzisiaj zrobiła kupke, wczoraj ciemna, dzisiaj pomarańczowa.. Hmm skonsultujemy się i będziemy wiedzieć co i jak. Mała od urodzenia robiła tak kupki i położna mówiła ze to normalne ale teraz mała ma już prawie 9 miesięcy i dlatego mnie to niepokoi
 
W tym tygodniu idziemy do lekarza. Np. Wczoraj i dzisiaj zrobiła kupke, wczoraj ciemna, dzisiaj pomarańczowa.. Hmm skonsultujemy się i będziemy wiedzieć co i jak. Mała od urodzenia robiła tak kupki i położna mówiła ze to normalne ale teraz mała ma już prawie 9 miesięcy i dlatego mnie to niepokoi
Mega dziwne...A pediatra nic wcześniej nie mówił, że kupki mają dziwny kolor?
 
Mam troje dzieci. Każde z dzieci robiło kupy z inną częstotliwością i tak np. ostatnie od 3 m.z. robiło kupy raz w tygodniu, ładne i zdrowe mimo, że teoretycznie było karmione tylko piersią do roku czasu bez innych pokarmów więc powinny być często i płynnie długo.
Nie tu jest problem.

Niepokojące objawy to zachowania podczas jedzenia i radości, zabawy. Lepiej skonsultować z lekarzem.
 
reklama
reklama
Do góry