reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny pęcherzyk wczesna ciąża

stokrotka00804

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Lipiec 2022
Postów
24
Hej. 07.07 beta 2149
09.07. 2733 (przyrost tylko 27%)
11.07 5850
14.07 15750
Więc beta sie rozbujala... Byłam na USG 13.07 wiec przy tak wysokiej becie powinno być widać coś więcej niż pusty pęcherzyk, który wielkością jest mniejszy niż wielkość z om, seks najpóźniej w cyklu był 17.06. Pęcherzyk wygląda tak. Ma na środku jakaś dziwna kreseczkę. Czy to może dwa pęcherzyki obok siebie? Lekarz nie wiedział, co to za kreseczka. Następna wizyta 27.07
IMG_20220720_115148.jpg
 
reklama
Mam być szczera? Jeśli lekarz nie wie to na forum Ci nikt nie powie. W ogóle nie widzę sensu w lataniu na te całe bety i przeżywaniu. Rozumiem, że każda z nas chce mieć dziecko, ale wariując na tym punkcie same sobie utrudniamy.
Łatwo kogoś ocenić 😉 ja akurat wolałabym w tej ciąży nie być 😉 betę robiłam z zalecenia lekarza 😉 a forum jest właśnie od zadawania pytań i dzielenia sie doświadczeniami. Pozdrawiam
 
Mam być szczera? Jeśli lekarz nie wie to na forum Ci nikt nie powie. W ogóle nie widzę sensu w lataniu na te całe bety i przeżywaniu. Rozumiem, że każda z nas chce mieć dziecko, ale wariując na tym punkcie same sobie utrudniamy.
Wiesz, tylko że tu nie zawsze chodzi o przeżywanie. Wiele kobiet musi dowiedzieć się o ciąży już w pierwszych dniach ze względu na swoje przypadłości i przyjmowane leki (a takich jest bardzo dużo). Dlatego nie ma co generalizować tego latania na bety, bo to badanie może uratować życie nie tylko dziecka, a niejednokrotnie kobiety- np przy CP
 
reklama
Do góry