reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Dziwny test

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny! Wczoraj robiłam test ciążowy. Wyszedł negatywny. Dzisiaj spojrzałam na test. Tak wiem ze nie powinnam tego robić no ale zostawiłam go i coś dziwnego tu jest. Druga kreska się pojawiła ale jakaś dziwna krzywa. Jakby rozlany mocz przeniósł tamatą pierwsza kreskę. Wstawię zdj i proszę dziewczyny oceńcie co się tu dzieje? Jest szansa na ciąże. Jeszcze dodam ze wczoraj wieczorem jak pratrzylam to jeszcze tak nie było no ale kurcze. Bardzo proszę o opinie.

Załączniki

reklama
U

użytkownik 191

Gość
Jak sama stwierdziłas nie powinno sie patrzec na test po takim czasie :).
Ten na pewno nie pokazuje ciąży.

Aniuśka

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Tak przyszłość przy zrobieniu testu odczekaj 5 minut i wyrzuć do kosza. Nawet jeżeli test po godzinie pokarze drugą kreskę to nie będzie to ciąża.

Asia28BK

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Trzeba zrobić inny test i wszystko będzie jasne,wynik odczytujemy DO 5 minut:-)

Rozwiązania
0
Trzeba zrobić inny test i wszystko będzie jasne,wynik odczytujemy DO 5 minut:-)
Tak tak wiem. Zrobię test jeszcze jutro tylko chciałabym wiedzieć czy jeżeli test wyszedłby taki jak na drugim zdjęciu w przeciągu 5 minut to uważany jest w takiej sytuacji za pozytywny czy nie?

Milmo

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Tak tak wiem. Zrobię test jeszcze jutro tylko chciałabym wiedzieć czy jeżeli test wyszedłby taki jak na drugim zdjęciu w przeciągu 5 minut to uważany jest w takiej sytuacji za pozytywny czy nie?
Nie. Jeśli wyszedłby taki jak na drugim to znaczyłoby, że jest zalany.

reklama
Rozwiązania
0
Nic na nich nie widać , jeśli nie jesteś pewna zrób sobie bete
Przepraszam bardzo że zawracam wszystkim głowe, ale jak myslisz dlaczego ten test się tak rozlał ? Czy ta cienka krzywa druga kreska jest tylko rozlana tą pierszą czy może jednak nie? Jeszcze raz bardzo przepraszam

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry