reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny wynik moczu/ krysztaly, urobilinogen itp

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 299
hej, właśnie odebrałam wyniki badań w tym moczu i mam dylemat. W pt mam wizytę u ginekologa (24 tc) zastanawiam czy się zrobić do tego czasu posiew, dzień później mam zaplanowany urlop... czy jednak wyniki są Ok i to może kwestia złego pobrania próbki? Te które mnie zaniepokoiły to bardzo liczne pasma śluzu, liczne kryształy szczawiany wapnia, liczne moczary bezpostaciowe, urobilinogen powyżej 2 a norma to mniej niż 1 no i napisane ze mocz mętny z wykrzyknikiem. Wykryto tez bakterie, tylko tego nie rozumiem- norma do 100 ja mam 100 i strzałkę do góry, niżej bakterie norma do 18 ja mam 18 i strzałkę do góry. Dodam ze nic mnie nie boli czuje się normalnie. Co radzicie?
 
reklama
Jesli jest 100 ze strzalka do gory to znaczy, ze masz ponad norme. Jesli by sie udalo, ze do piatku otrzymasz wynik to bym posiew zrobila. U mnie niestety na posiew czeka sie tydzien. Może byc tak, że nieprawidłowo pobralas probke. Mialam podobną sytuacje z bakterami a że mialam jeszcze chwilę do wizyty to wykonalam posiew, ale tym razem probke pobralam poprawnie i na posiewie zadne bakterie nie wyszly, więc jak widać u mnie to była kwestia źle pobranej próbki.
 
Do góry