reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dźwięki wydawane przez niemowlę

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 299
Cześć! Zadziwia mnie jeden z dźwięków wydawanych przez 6tyg córeczkę. Podpowiedzcie czy to normalne czy może objaw jakiejś choroby/infekcji. Brzmi to jak skrzypienie drzwi, tak jakby się bardzo dziwila, mam wrażenie że dźwięk wydobywa się podczas wdechu. Taki mały pterodaktyl :-D czy to taka zabawa? Bo martwię się że może czasem że nie może złapać oddechu.
 
reklama
Rozwiązanie
Hej! Moja córa jak byla mala też wydawała takie dzwieki. My to nazywaliśmy mycie szybek. Bo takie odglosy czasem powstaja przy polerowaniu szyb. Nie wiem czy o taki dzwiek Ci chodzi. Lekarz nam powiedzial ze to nic groznego. Pozdro
Cześć! Zadziwia mnie jeden z dźwięków wydawanych przez 6tyg córeczkę. Podpowiedzcie czy to normalne czy może objaw jakiejś choroby/infekcji. Brzmi to jak skrzypienie drzwi, tak jakby się bardzo dziwila, mam wrażenie że dźwięk wydobywa się podczas wdechu. Taki mały pterodaktyl :-D czy to taka zabawa? Bo martwię się że może czasem że nie może złapać oddechu.
Skonsultuj z pediatrą...może to wiotkość krtani częsta przypadłość u takich maluszkow...to nic niepokojącego. Potrzeba czasu żeby dojrzala. Sprawdź czy przy zmianie ułożenia na ciut wyżej odgłos ustaje...jeśli to w ogóle wiotkość. Czasami taki odgłos to tez przy duszności. Na Twoim miejscu zapytałabym racze lekarza, bo i przy okazji wizyty dziecko dobrze osłucha nie będziesz się martwić.
 
Hej! Moja córa jak byla mala też wydawała takie dzwieki. My to nazywaliśmy mycie szybek. Bo takie odglosy czasem powstaja przy polerowaniu szyb. Nie wiem czy o taki dzwiek Ci chodzi. Lekarz nam powiedzial ze to nic groznego. Pozdro
 
Rozwiązanie
Do góry