reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Eko-sprzątanie

Dołączył(a)
5 Listopad 2018
Postów
1
Byłam sceptycznie nastawiona do takich produktów. Dziś wiem że niepotrzebnie. Ekologiczne środki czystości są rewelacyjne. Żadne środki żrące czy drażniące nie niszczą mi dłoni, środek na kamień nie zabija bakterii niezbędnych w mojej przydomowej oczyszczalni, mogę bez obaw czyścić stół, blat kuchenny czy inne powierzchnie mające kontakt z jedzeniem. Nie martwię się o moje raczkujące dziecko. Są 4 rodzaje preparatu (koncentraty), każdy o innym przeznaczeniu. Można zamówić tutaj:
Link do: Store - DuoLife
Link do: Store - DuoLife
Link do: Store - DuoLife
Link do: Store - DuoLife

Szczerze polecam
 
reklama
Dołączył(a)
28 Maj 2019
Postów
7
i moim skromnym zdaniem ocet dużo lepiej sprawdza się do szyb niż niejeden płyn. Zapach nie do końca przyjemny, ale da się znieść :)
 

offieczka

Aktywna w BB
Dołączył(a)
12 Maj 2012
Postów
87
Ja się wciąż nie umiem przekonać... Jeśli chodzi o bycie eko, to moim zdaniem ważne są i inne nawyki. Na przykład kompost i zbieranie deszczówki. Dzisiaj są to bardzo estetyczne metody. Wejdźcie w link, by zobaczyć, jaki zbiornik na deszczówkę można kupić.
 

Przyszłytata92

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
18 Czerwiec 2014
Postów
135
My sprzątamy domowymi środkami. Początkowo byłem sceptyczny, ale nie widzę różnicy w skuteczności, więc po co się truć.
 

Mamina92

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Grudzień 2020
Postów
20
Ja polecam ekologiczne środki czystość marki Forsch - można kupić na Notino. Są biodegradowalne i wyprodukowane z naturalnych składników.
 
Dołączył(a)
24 Czerwiec 2021
Postów
1
Ja wybieram środki czystości tylko ekologiczne :) Zaopatruje się zawsze w sklepie Ekoaleja, bo mają fajne produkty w niskiej cenie
 
reklama
Do góry