reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Elektroniczny aspirator do noska

murasaki

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Marzec 2017
Postów
424
Dziewczyny czy któraś z was używała lub używa elektronicznego aspiratora do noska MESMED MM-114 PINGWINOSEK? (lub innego modelu). Wiem, że to może bajer ale podobno zwykłe gruszki średnio się sprawdzają a te aspiratory typu Frida mnie odrzucają... nie jest to zbyt higieniczne. Czy takie elektroniczne urządzenie poradzi sobie z katarkiem?
 
reklama
Ja kupiłam ten aspirator. Jeszcze nie używałam, ale wydaje się w porządku. Ma bardzo delikatny "ciąg".
Z MESMED'u mam też termometr bezdotykowy i jest super!
 
Od prawie 3 lat mamy z Dr bee i jest rewelacyjny z wymiennymi końcówkami. Uciagnie każdy katar, nawet zasucharki z noska sciagna po nocy. Nie podrażnia. Świetnie się czyści i działa bez zarzutów.

drbee.jpg
 

Załączniki

  • drbee.jpg
    drbee.jpg
    47,9 KB · Wyświetleń: 5 793
Z własnego doświadczenia (a kilka takich elektrycznych przerobiłam) uważam, że mają się nijak do katarku (tego który podłącza się do odkurzacza). Może to początkowo przerażać ale nie ma się czego bać.
Frida i inne gruszki są bardzo niehigieniczne i mogą przenosić infekcję z dziecka na rodzica.
 
reklama
Z własnego doświadczenia (a kilka takich elektrycznych przerobiłam) uważam, że mają się nijak do katarku (tego który podłącza się do odkurzacza). Może to początkowo przerażać ale nie ma się czego bać.
Frida i inne gruszki są bardzo niehigieniczne i mogą przenosić infekcję z dziecka na rodzica.
No właśnie zdecydowałam się na ten do odkurzacza. Zobaczymy jak się sprawdzi :)
 
Do góry