reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ellaone

Dołączył(a)
13 Listopad 2023
Postów
6
Dostałam okresu 11 października, okres trwał 5 dni był lekko skąpy, mam zazwyczaj regularne miesiączki a tą dostałam szybciej niż zazwyczaj. 19 października czyli 4 dni po okresie odbyłam stosunek z zabezpieczeniem lecz prezerwatywa lekko się zsunęła, dzień po zażyłam tabletkę ellaone. Okres powinnam dostać 12 października czyli w niedziele, a okresu nadal brak. Zrobiłam 3 testy ciążowe w dniu spodziewanej miesiączki i wszystkie wstały negatywne. Jestem świadoma tego ze po takiej tabletce gospodarka hormonalna może zaszaleć i opóźnić mi okres. Bardzo się martwię i niestety udziela mi się ta sytuacje mocno na psychikę, przez co się stresuje i być może to kolejny powód aby miesiączka się spóźniała. Czy po 3 negatywnych testach jest możliwości ciąży i czy mogły się mylić? Zrobiłam ich więcej dla pewności bo czasem zdarzają się wadliwe. Czy to przez stres związany z tą sytuacją wszystko się opóźnia ?
 
reklama
Do góry