Brunkowa Mama
Zaangażowana w BB
Zaśmieciłam niepotrzebnie forum niechcący .... Założyłam wątek dwa razy .... przepraszam ... może administartor usunie ten wątek proszę o odpowiedzi w temacie : emocje maluszka gdy skończy roczek .. jeszcze raz przepraszam .. komp mi się zawiesił i myślałam, że tamto nie poszło ...
Ostatnia edycja: