reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Endometrioza - co to właściwie jest?

xXxIzuLQaxXx

Mamusia :)
Dołączył(a)
12 Maj 2009
Postów
8 781
Miasto
Za*dupie xd
Witam :)

Pewnie Pani myśli/myślicie, że mogę poczytać w internecie. Czytałam. I nic. Chciałabym żeby mi to ktoś wyjaśnił w prosty a dokładny sposób :) 2 tygodnie temu dowiedziałam się ze na to cierpię. Staram się o dzidzię, więc nie dam rady na razie tego leczyć.. Czy to prawda że od tego można mieć raka? Że komórki tej endometriozy mogą nawet przenieśc się do płuc lub mózgu? Co mi grozi? Jak się to leczy w najłatwiejszy sposób? Co mi w ogóle grozi? Na czym polega choroba? Moje objawy do tej pory to ból przy stosunku, podczas miesiączki i w okresie okołoowulacyjnym. Endometrioza była zdiagnozowana przez prywatnego lekarza na badaniu USG. Byłam tak oszołomiona że niewiele pamiętam z tego co mówił, ale dał zielone światełko na staranka.
 
reklama
Do góry