reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Endometrium 6,5mm

yzek1305

Aktywna w BB
Dołączył(a)
3 Październik 2018
Postów
72
Kochane potrzebuje rady.Dzis wróciłam od ginekologa i w opisie mam napisane endometrium 6,5mm....4 listopada miałam wywołane poronienie w 14+6 dnia 5 zabieg łyżeczkowania.Dzis miałam tyle pytań do lekarza,za zapomniałam się zapytać co oznacz taka wielkość.Poniewaz wszystko jest dobrze już dostalam zielone światełko na działanie.Jak duże musi być Endo aby mogło dojść do zapłodnienia.
Dziękuję za każdą odp.
 
reklama
Rozwiązanie
Bardzo mi przykro, a co się stało że straciłaś ciążę? Po lyzeczkowaniu @ może przyjść do 6 tygodni, nie wiem czy tak szybko się uda ,zależy jak organizm dojdzie do siebie, mój po zabiegu długo dochodzi ,a co lekarz mówił? Takie endo może świadczyć o zbliżającej się @
Nie określono przyczyny poronienia. Lekarz kazał czekać na miesiączke albo na jej brak i tyle;-)
Witam dziewczyny. 07.12.2019 miałam łyżeczkowanie w 12 tygodniu ciąży. Do dziś nie mam miesiączki. Dziś byłam u lekarza endometrium 10 mm czy myślicie że są jesscze szanse na ciążę w tym cyklu?
Bardzo mi przykro, a co się stało że straciłaś ciążę? Po lyzeczkowaniu @ może przyjść do 6 tygodni, nie wiem czy tak szybko się uda ,zależy jak organizm dojdzie do siebie, mój po zabiegu długo dochodzi ,a co lekarz mówił? Takie endo może świadczyć o zbliżającej się @
 
reklama
Bardzo mi przykro, a co się stało że straciłaś ciążę? Po lyzeczkowaniu @ może przyjść do 6 tygodni, nie wiem czy tak szybko się uda ,zależy jak organizm dojdzie do siebie, mój po zabiegu długo dochodzi ,a co lekarz mówił? Takie endo może świadczyć o zbliżającej się @
Nie określono przyczyny poronienia. Lekarz kazał czekać na miesiączke albo na jej brak i tyle;-)
 
Rozwiązanie
Do góry