reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fajny blog aktywnej mamy

Dołączył(a)
23 Maj 2012
Postów
10
Mam nadzieje ze to nie zostanie uznane za spam. Chciałam wam drogie forumowiczki z Łodzi polecić fajnego bloga młodej mam, która opisuje ciekawe miejsca w Łodzi. Zachęcam was również do komentowania tych miejsc!!!

Mama z Łodzi
 
reklama
Bardzo fajna incjatywa i blog.Gratuluje:)
Moja dzidzia jeszcze mała, ale juz niedlugo zaczniemy razem wychodzic do przybytków dla maluchów:)
zapraszam tez na mojego bloga:)
 
bardzo fajny pomysł dziewczyny, gratuluję! widać, że czerpiecie z tego dużo przyjemności. i naprawdę podziwiam, że macie czas na prowadzenie malucha. zawsze sobie wyobrażałam, że jak przyjdzie dzidziuś, to już nie będzie czasu na nic innego. także naprawdę brawo dla was! trzymajcie tak dalej!
 
reklama
Do góry