reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Farbowanie włosów

G

guest-1681834848

Gość
Witam, jestem w 8tc ciąży z tego co dowiedziałam się dziś rano jak poszłam na badania. Wczoraj jednak rozjasnilam a potem ufarbowalam wlosy... Boje się że to będzie miało wpływ na płód ... Proszę pomóżcie mi , bardzo się boje o maluszka... Dodam też że nie miałam żadnych objawów ciąży ale zapisałam się na betę ze względu na spóźniający się okres. Proszę o pomoc 😟
 
reklama
Rozwiązanie
Mozna spokojnie farbowac polecam poczytac np mamaginekolog blog tam wszystko wyjasnia. Farba bez amoniaku i jest ok tylko nie tob trwalej bo ta ma mocny smierdzacy zapach i moze zaszkodzic. Gratulacje
Witam, jestem w 8tc ciąży z tego co dowiedziałam się dziś rano jak poszłam na badania. Wczoraj jednak rozjasnilam a potem ufarbowalam wlosy... Boje się że to będzie miało wpływ na płód ... Proszę pomóżcie mi , bardzo się boje o maluszka... Dodam też że nie miałam żadnych objawów ciąży ale zapisałam się na betę ze względu na spóźniający się okres. Proszę o pomoc 😟
To ile spóźniał Ci się okres, że wyszedł już 8 tydzień? Nie bój sie, maluchowi nic nie będzie.
 
To ile spóźniał Ci się okres, że wyszedł już 8 tydzień? Nie bój sie, maluchowi nic nie będzie.
Już właśnie ok.50 dni , jednak nie przejmowałam się tym i nie miałam pojęcia że jestem w ciąży bo od zawsze mialam problemy z okresem że np spóźniał mi się dwa miesiące a później miesiąc go miałam , byłam z tym też u lekarza i brałam tabletki dlatego nie miałam pojęcia że to ciąża
 
Mozna spokojnie farbowac polecam poczytac np mamaginekolog blog tam wszystko wyjasnia. Farba bez amoniaku i jest ok tylko nie tob trwalej bo ta ma mocny smierdzacy zapach i moze zaszkodzic. Gratulacje
 
Rozwiązanie

Podobne tematy

Do góry