reklama

film z porodu

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez spinnie, 21 Luty 2011.

1. spinnie

spinnie Początkująca w BB

Witam

Mam pytanie do przyszłych Rodziców[​IMG]
    Jestem operatorką kamery i ciekawi mnie czy ktoś z Was byłby zainteresowany pamiątkowym filmem z pierwszych chwil Waszego dziecka.
    Mam na myśli dobrze zmontowany materiał pokazujący emocje, wzruszenia, najważniejsze, wspólne momenty w szpitalu (bez pokazywania sfer intymnych czy szczegółów zabiegu).
    Pytam, bo nie wiem czy jest sens oferowania takiej usługi (nie spotkałam się z nią na rynku)

Dziękuję za opinie

pozdrawiam
    Agata

2. Kamiśka :)

Kamiśka :) Moderator

Ja nie chciałabym, oglądać siebie rozczochranej, zakrwawionej, wymęczonej porodem....

A po za tym nie wpuściłabym obcej osoby na salę porodową.

To wszystko można uwiecznić na zdjęciu robionym przez męża.

3. reklama
  4. Cornellka

Cornellka Mama Zuzi i Kruszynki:-)

ja tez bym nie chciala bo to nic ciekawego w tym nie ma mozna po porodzie nakrecic jak juz sie dojdzie do siebie

5. Takhisis

Takhisis Fanka BB :)

O nie....nie ma takiej opcji, żeby obca osoba oglądała mnie podczas porodu...ja np. wymiotowałam w trakcie i jakoś nie widzi mi się opcja kamerzysty, który przy tym jest...

6. mitaginka

mitaginka Fanka BB :)

poza tym nie sądzę, aby personel szpitala póki co wpuścił kamerzystę na salę porodową...

7. livastrid

livastrid 2010 & 2012

watpie, by ktorakolwiek mialaby ochote siebie ogladac i wspominac. Zdjecia wystarczaja a pozatym maz tez przeciez moze filmowac. Ja na pewno bym sie na to nie pisala, bo wole pamietac to co pamietam i nie mam ochoty na wiecej niz to:tak:

8. yra245

yra245 Gość

oj ja też nie, nawet męża nie chciałam, i teraz już w ogóle nie chcę bo wiem co mnie czeka. i obojętnie że nie widać intymnych miejsc, po prostu w czasie porodu jesteśmy z bólu jakby nie sobą, emocje mogą być najróżniejsze.

9. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

widziałam taki filmik jak miałam jakieś 14 lat , wujek nakręcił ciotke jak rodziła sn. O Bożusiu nigdy więcej, to był horror jak dla mnie. Dziękowałam Bogu że córka ułożyła się pupcią do kanału i miałam cc, bo nie chciałabym tak cierpieć jak moja ciotka. Na salę też bym nie chciała wpuszczać dodatkowo kamerzysty, bez tego masa ludzi tam patrzy. Wolałabym męża ktory robiłby zdjęcia dziekcu tuż po porodzie, a nie mi.

10. reklama
  11. Sorbuś

Sorbuś Mama Majci i Patrycji

Absolutnie nie :no::no::no: Mąż był przy porodzie ale nawet on miał prikaz stania za głową ;-):tak: - a obca osoba no way :no::no::no: podczas porodu wiele się dzieje i o ile moemnt tuż po wyjściu dziecka na świat jest cudowny o tyle chwile tuż przed niekoniecznie :szok:

12. Madlein

Madlein Fanka BB :)

A ja tam bym chciała, tylko fakt do mnie na salę operacyjną nie chcieli nawet ojca dziecka wpuścić, a co dopiero kamerzystę...

Poleć forum