reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Filmy które warto obejrzeć :)

reklama
a mi sie podobal 2012, wreszcie katastroficzny film, ktory zaspokoil moje estetyczne ja ;-) po niedoscignionej 'wojnie swiatow'. a co do fabuly, to wiadomo, ze kiszka; ale nie ze wzgledu na pomysl, tylko idiotyczne 'cudowne zbiegi okolicznosci' i 'jeszcze sekunda i by go zabili'. uwazam, ze to wlasnie zajebiste bylo, ze caly swiat zginal. a ze najbogatsi wykupili miejsca? no to tez oczywiste.
nie, no ja sie cieszylam jak dziecko z tego filmu, bo kocham katastroficzne, a przez ostatnie lata tylko wojna swiatow mi sie podobala. no i 2012 wreszcie tez mnie zaspokoil. chociaz nie majstersztyk, niestety.

kiedys ogladalam rewelacyjny film katastroficzny 'Supernova', produkcja hallmark :cool2: oczywiscie, technicznie bardzo slaby, ale rewelacyjny scenariusz i gra aktorska. naprawde okropnie sie czulam po tym filmie, wizja wybuchajacego slonca mnie autentycznie rozbroila ;-)

a w ogole, jednymi z najlepszych filmow ever sa:
"Godziny" - moj ukochany, w ogole najlepszy z najlepszych! Meryl Streep, Nicole Kidman i Julianne Moore, cudowne trio.
"Ludzkie dzieci" - rewelacja!
"28 dni pozniej"
"Love actually" - najlepsza komedia romantyczna wszechczasow, z 15 razy lekko ogladalam i ciagle mam na nia ochote!
"The ring" wersja USA, moj ulubiony horror

a ktos ogladal "Gdzie mieszkaja dzikie stwory?" tego chyba nie bylo w kinach w pl jeszcze? ja czekam na wersje kinowa, ale nie wiem, czy juz jej nie bylo?
 
mi tez 2012 sie podobalo, wiadomo ze bogaci maja lepiej:dry:

aenye ja nie ogladalam stworow i nie wiem nic

wczoraj ogladalismy couples retreat, nie wiem jak to po polsku, moze byc, takizeby sobie w domu obejrzec
 
Hehe, ja ostatnio lubię w ogóle filmy fantastyczne. Teraz są naprawdę fajne. Np. serial V. - nie dość że fajny to fajni aktorzy (w końcu jakaś fabuła dla mnie - obcy na ziemi przybierają powierzchowność która jest atrakcyjna dla ziemian hehe)
Za to nie lubię takich filmów o biednych dzieciach i ogólnie nieszczęściach i nędzy - stąd nie podobał mi się Slumdog na przykład...
Love actually fajne, też mi się z tego typu podobał Wimbledon i Zgon na pogrzebie. W ogóle komedie romantyczne też lubię.
Za to katastroficznych nie lubię, ale i tak oglądam wszystkie bo D. lubi :-D Także 2012 nie podobał mi się. ;-)
Couples retreat to Raj dla par, też chciałam obejrzeć.
Aenye - też nic nie wiem o stworach - a to jaki gatunek w ogóle?
 
Gdzie mieszkają dzikie stwory / Where the Wild Things Are (2009)

science fiction dla dzieci i doroslych :-) jak e.t. chyba :-)

ja ostatnio mialam serie horrorow; w tym tyg obejrzalam "Nienarodzonego", "Nieproszonych gosci", "Paranormal Activity". Pierwsze dwa do obejrzenia i na pewno ich nie zapamietam, chociaz sie nie nudzilam; "Paranormal.." niezly, naprawde sie przestraszylam kilka razy, ale na 'po filmie' nic mi nie zostalo. a slyszalam, ze bede sie bala wstac w nocy do lazienki.. a tu nic :-( ;-)
 
Ja ostatnio nadrobiłam troche kinowych zaległości
zaczynając od Zmierzchu i Ksiezyca w nowiu, poprzez Przemineło z wiatrem z 1939r, aż do Siedmiu dusz, Juno, Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda, Ruchomy zamek Hauru i Nie mów nikomu, koncząc na Gotowych na wszystko sezon 6
wsio fajne :)
a w planach jeszcze Oszukana i Wszystko za życie.

Katastroficznych jakoś nie lubie, a i komedie romantyczne omijam, no chyba że jakiś czarny humor się w niej trafi :)

A i na Avatarze też byłam i zadowolona wyszlam, nie lubie s-fi i bałam sie ze bedzie sama strzelanka w kosmosie a tu taki miły film z przekazem sie okazał :tak:
 
reklama
"2012" taki sobie, nie no efekty OK, ale własnie "uchodzenie z życiem" do bani:-D

"Zmierzch" i "New moon" do bani, tym bardziej jesli ktoś czytał książki (polecam, ja już 2 raz czytam, hehe) w filmie baaaardzo spłycona fabuła i sens niektórych scen:baffled:,
no, ale to filmy dla młodzieży przecież

"Galerianki" oglądałam też (z Asią) - no smutno bardzo...

na Nine i Avatara się szykujemy:tak:
 
Do góry