reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

First minute Spain all inclusive.

Papillonek1980

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Sierpień 2018
Postów
5 412
Dzień dobry.
Zastanawiamy się nad wyjazdem wakacyjnym.
Jak w temacie. Hiszpania (drinki, palemki, ciepłe morze, gorący piach i hiszpańscy kelnerzy) 🥰 Oferta first minute niestety, żeby było jak najtaniej. 🙄 Z wyżywieniem, bo marzy mi się zaprzestanie gotowania chociaż na tydzień. Gdzieś nad pięknym, błękitnym morzem.
Znacie godne polecenia biura podróży? Wylot z Warszawy. Dla 5 osób.
 
reklama
Oh temat dla mnie!
Choć może moja odpowiedź nie do końca wpasuje się w to czego oczekujesz. Ale pozwolę sobie rozwinąć temat 😁
Hiszpania z biurem podróży wyjdzie najzwyczajniej w świecie drogo. A już all in w Hiszpanii jest wręcz niepotykane (w sensie są oferty ale każdy będzie się dziwił) Hiszpania oferuje tak dużo dobrego jedzenia, że nawet w lokalnym barze zjesz znacznie 😁 tw wszystkie tapas, paelle, krokiety, jamony i owoce morza są tu naprawdę tanie w porównaniu do PL.
Mieszkam w ES prawie 5 lat i sporo podróżuje wewnątrz kraju i z takim wyprzedzeniem serio da się zrobić to taniej (i lepiej) na własną rękę. Zaczęłabym od lokalizacji - czy chcecie wyspy (Baleary albo kanary) czy raczej costa del sol, costa Brava i Hiszpania kontynentalna. Napewno możecie upolować fajne loty do Barcelony, malagi czy Alicante a tam wziąć samochód i np hotel ze śniadaniami na wybrzeżu (ja zawsze biorę same śniadania bo rano jestem leniem i chce mieć kawę i śniadanie od razu 😁) a potem plażka, mając samochód codziennie inna i spotkanie z hiszpańska kuchnią inna niż hotelowa. (Jeśli chcielibyście docelowo duże miasto to nie polecam samochodu ale jak gdzieś dalej na Costa to już tak, a na wyspach to must have chociaz zdarzylo mi się Majorkę zwiedzac komunikacja miejska i było ok )
W Hiszpanii all in różni się od tego w egipcie/Turcji czy Tunezji bo tutaj mało kto taką opcję wybiera, bo nikt nie siedzi non stop w hotelu (chyba że emeryci z Niemiec i uk) wiec no nie jest to warte swojej ceny (ja lepiej jadłam w hotelu w Egipcie niż tutaj a jestem fanką raczej dobrych hoteli typu spa itp)
Oczywiście zrobisz jak uważasz ale wakacje bez all in nie oznaczają wcale gotowania 😁 zwłaszcza w Hiszpanii 😁
 
Podpisuje sie pod komentarzem bibi, jesli tylko masz odwage najlepiej takie wakacje zalatwic sobie samemu niz przez biuro, loty mozna wychaczyc bardzo tanio, hotele z pelnym wyrzywieniem czy nawet all tez wcale nie wychodzą drogo na tutejszych stronach typu buscounchollo.com
My zazwyczaj szukamy tak zeby dzieci mialy baseny, aquapark na terenie hotelu, no i plaza blisko zeby z tobołami i w ten skwar nie chodzic za daleko.
 
Do góry