reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspólne wyprawy z dziećmi, wakacje, Kto chętny? Samotny tata i 7-latka

Rozwiązania
0
Samotny tato z 7-letnią córcią szuka osób z dziećmi w podobnym wieku do wspólnych wypraw w nieznane:) Jeśli Ty i Twoje dziecko lubicie podróżować, malec narzeka na brak towarzystwa innych dzieci na wyjazdach, a mimo wszystko macie ochotę oderwać się na kilkanaście dni od codzienności to najwyższa pora
Za jakiś czas będzie przed nami długi weekend majowy (9 dni wolnego przy 3 dniach urlopu), poza tym warto też już pomyśleć o wakacjach bo wcześnie zaplanowana wyprawa jest dużo tańsza niż ta na ostatnią chwilę.
Jeśli są tu osoby z dziećmi, które chciałyby się wybrać w jakąś dłuższą wyprawę na wiosnę lub lato to zapraszam do kontaktu.

Ja planuję z córcią wyjazd na długą majówkę (9dni) gdzieś w rejony śródziemnomorskie W maju już będzie tam bardzo ciepło, więc warto poczuć przedsmak wakacji.
Wstępny plan zakłada skorzystanie z ofert domków letniskowych z atrakcjami dla dzieci eurocamp.pl - w maju noclegi są tam bajecznie tanie - ok 10-20zł za osobę jeśli zbierze się kilkuosobowa grupka. Koszt dojazdu też nie powinien odstraszać jeśli podzieli się go przez liczbę uczestników

Z kolei na wakacje (przełom czerwca/lipca) również proponuję wyprawę na południe. Będzie to co prawda początek sezonu i noclegi droższe niż w maju, ale przy wcześniejszej rezerwacji też coś się zaoszczędzi. Kierunek wyjazdu też prawdopodobnie okołośródziemnomorski (Albania/Czarnogóra/Chorwacja/Włochy/Lazurowe Wybrzeże itp) - opcji jest mnóstwo do wyboru:)

Oczywiście rejony śródziemnomorskie to tylko propozycja (bo dzieci lubią spędzać czas nad morzem gdzie jest gwarancja słońca przez większość czasu) ale jesteśmy też otwarci na inne propozycje, nie pogardzimy fajnymi miejscami w Polsce, spływami kajakowymi oraz innymi niskobudżetowymi atrakcjami). Możemy zaoferować miejsca we własnym aucie, albo dołączyć do czyjejś wyprawy. Kilka razy już tak podróżowaliśmy i miło wspominamy takie wyjazdy. To dobry sposób na tanie podróżowanie i zwiedzanie Europy.

Pozdrawiam:)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
aniaslu Zabawki za zero złotych, czyli najfajniejsze pomysły na wspólne zabawy Potrzebuję porady 7
K Wspólne spacery Potrzebuję porady 0
karolyn1987 Wspólne spacery, pogaduchy Kraków 1
Shae Także szukam mam na wspólne spacery - Włochy, Ochota Warszawa 1
M Jak zorganizować dziecku wspólne zabawy z innym dzieciaczkami Ogłoszenia - Warszawa 0
N wspólne zabawy z dziećmi Przedszkola 6
AnCia93 Wspólne odchudzanie;-) Dzieci urodzone w marcu 2011 515
ulisia UWAGA! Kto chętny na wspólne wakacje nad morzem? Archiwum mam październikowych'10 85
natala2809 może znów zaczniemy wspólne odchudzanie? Diety, diety 15
dwaserduszka Rodzice zarażeni - co z dziećmi? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 26
J Mąż mało się angażuje w opiekę nad dziećmi Potrzebuję porady 22
milena1706 Różnica wieku między dziećmi Ciąża, poród, połóg 18
D Restauracje dla rodzin z dziećmi Potrzebuję porady 0
R Urlop nad morzem z dziećmi Potrzebuję porady 5
WioWik Dołącz do mnie Mamy pracujące 0
N Mamusie z dziećmi z nadciśnieniem! Potrzebuję porady 0
M Różnica 2 lat między dziećmi Potrzebuję porady 15
I Podróżowanie w ciąży i z małymi dziećmi Potrzebuję porady 17
Wiolinka84 Są tu jakieś Mamusie które siedzą w domu z dziećmi? Mamy będące w domu 15
toska33 Widzenia z dziećmi podczas wakacji. Porady prawnika 2
karolyn1987 Roznica wieku między dziećmi Potrzebuję porady 53
I SZKOLENIA - Opiekun w żłobku, opieka nad dziećmi Poznań 0
Rozpuszczalna Czy trudno jest się zajmować dziećmi rok po roku? Dzieci rok po roku 3
M warsztaty budowania relacji z dziećmi Wychowanie 0
A Filmiki z naszymi dziećmi Dzieci rok po roku 0
B May dzieci rok po roku jak radziłyście sobie z dziećmi i z rosnącymi brzuszkami?? Dzieci rok po roku 5
O Blog o wychowywaniu i problemach z dziećmi Wychowanie 5
czarna76 Uregulowanie spotkan z dziećmi gdy ojciec za granicą Porady prawnika 6
M Joga dla mam z dziećmi Ogłoszenia - Śląsk 0
M Joga dla mam z dziećmi Śląsk 0
P ferie z dziećmi Mamy wędrowniczki 22
99Kasia Sama mama - gdy ojciec chce, ale nie może widywać się z dziećmi Archiwum Samodzielnych rodziców 4
T Miejsca dla rodzin z dziećmi Warszawa 2
evel84 ojciec nie interesuje się dziećmi... Porady prawnika 1
evel84 ojciec nie interesuje się dziećmi... Archiwum Samodzielnych rodziców 4
J Miejsce na spotkanie Mam z dziećmi Ogłoszenia - Kraków 0
wiatraczek organizacja opieki nad dziećmi Mamy z Holandii 2
mama mikolaja Gdzie na wakacje z dziećmi ?? Mamy z Holandii 18
kurczak1305 Zajęcia,zabawy z naszymi dziećmi Archiwum maj 2010 7
Megami Akademia Mamy Róży zaprasza mamy z dziećmi! Ogłoszenia - Warszawa 0
dziubasek08 Stare Babice, bezpłatny warsztat "Mapa Marzeń" 10.12 (poniedziałek) dla Mam z dziećmi Ogłoszenia - Warszawa 0
dziubasek08 "Kobiety na start" warsztat dla mam z dziećmi na hasło "babyboom" 10% taniej! Ogłoszenia - Warszawa 1
dziubasek08 Warsztaty dla Mam z dziećmi "Kobiety na start" w Kalimbie i Lemonce w listopadzie Ogłoszenia - Warszawa 0
D wyjazd z dziećmi za granicę Porady prawnika 3
V kontakt niemowlaka z innymi dziećmi?? Niemowlaki 5
Tomaszek1977 Problem z dziećmi po rozwodzie !!! pomocy nie wiemy co robić . Relacje rodzinne 22
P Współpraca Mam w opiece nad dziećmi ułatwi powrót do pracy Mamy z różnych miejscowości 0
C Zajęcia dla rodziców z dziećmi Ogłoszenia tylko tutaj 0
A Do jakiego pediatry chodzicie z dziećmi? Opolszczyzna 2
madelaine&pascal PIASKOWE OBRAZKI i opieka nad dziećmi w jednym :) Ogłoszenia - Wrocław 0