reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

flak zamiast brzucha:(

Spoczko opinie.. hehe ja przez całą ciąze się kremowałam kremami antyrozstępowymi (po 1 ciązy jedna wielka pajęczyna) i powiem,że nowych nie miałam, a teraz stosuje serum intensywnie wyszczuplające + ujędrniające i antycellulitowe.. Powiem Wam ,że naprawde jest różnica bo widze po ciuszkach,że brzuszek i boczki mi troszke giną... A po za tym ładnie skórka mi sie zaczyna napinac i cellulit ginie w oczach. Musze sie wziąść za siebie bo po pierwszej ciązy został mi jeszcze nadmiarek skórki,więc teraz....... Więcej dzieciaczków nie planuje i mam nadzieje,że te kremiki i masaże pomoga, Cały czas się zabieram za te brzuszki,ale z lenistwa ciezko mi sie zmobilizować... wole polezeć i odzipnąć- przy 2 mozna sie zmachać!! Pozazdrościc kobitkom u których brzyszek znika juz przed 2 m-cem po porodzie ;/
 
reklama
A propos gaciochów obciskającychto w ogóle nie polecam ich kobietom ze skłonnościami do grzybicy,mi wystarczył jeden dzień w tym plastiku... A niby miałam kupione jakieś z fajerwerkami takimi co miały chronić przed takimi rzeczmi:wściekła/y:
 
witam Panie,

mi po ciazy porobily sie straszne rozstepy na brzuchu , nie wiem jak juz z nimi walczyc.
moze macie jakies sprawdzone skuteczne kremy do smarowania brzucha w tym wypadku cena nie gra roli !
podajcie jakies nazwy itp
 
dr. Irena Eris-Pharmaceris z serii dla kobiet w ciazy i karmiacych (do kupienia w aptece i koszt ok 30 zl), slyszalam tez o masci cepan, podobno skuteczna(jest to masc na blizny a rozstepy to nic innego jak blizny) rowniez do kupienia w aptece koszt ok 15 zl, jeszcze inne o czym slyszalam to masc/krem z mocznikiem przepisywana przez lekarza pierwszego kontaktu kosztuje za 100 ml ok 5 zl. Brzmi obrzydliwie ale podobno bardzo skuteczna, jest uzywana przez kulturystow ktorzy rowniez borykaja sie z problemem rozstepow.
No ale najbardziej skuteczna metoda jest leczenie ultradzwiekami w salonie kosmetycznym, niestety dosc droga ok 350-400 zl ale jest niemal 100% pewnosc ze rozstepy znikna.


Pozdrawiam
 
Moj brzuch po porodzie nie wygladal zle,ale teraz po siwetach mam go dosc,zwiekszyl sie i mi przeszkadza NIGDY BRZUCHA NIE MIALAM,WIEC PRZECHODZE KATORGE,cwicze brzuszki w domu,ale co tam chce mi sie tak samej,trzeba duzo motywacji ktorej BRAK.chyba zapisze sie na silowwnie,ale tzry razy w tg,nie ma szans abym moga isc i co zrobic,pracyje na pol etatu,maz robi od rana do nocy,a dzidzie nie ma z kim zostawic i do d...

ale sprobue moze jeden raz na silownie ,a w domku moze to hula hop:baffled:
 
mam takie pytanko czy ktoś tutaj stosował ćwiczenia 6 WEIDERA na brzuch, podobno są skuteczne, ale jakoś nie jestem przekonana do końca, dlatego szukam kogoś kto je stosował z pozytywnym skutkiem:happy:
 
hej! basenik dobry na wszystko;-) zdecydowanie unikać rozleniwiania brzusia jakimiś pantalonami;-).Trzeba starać się stać prosto i karmic maleństwo tak długo jak się da|(podobno zaraz po porodzie (najlepsze efekty do 20 dnia po)starać się kilka razy dzienni oddychać brzuchem- wdech nosem wydech ustami .
A może sprawdź gdzieś u siebie w mieście, bo wiem,że są takie aerobiki dla kobiet po porodzie.
 
hej .

ja w ciazy przytylam 20kg przy porodzie odeszlo mi tylko 8 :zawstydzona/y::eek: tera zostalo mi sie 5 do wagi sprzed porodu.Przy tym obajadam sie wszystkim jak zawsze a slodycze kocham.polecam duzo spcerow , raz w tygodniu chodzilam gimnastyke pociazowa 6 razy w sumie.Polecam takze jak koleanka wyzej hula-hop
kobieta bedac w ciazy tyla przez 9 miesiecy to i 9 mcy potrzebuje organizm aby wrocic do formy...tam mowila moja polozna
a rozstepy niezniknom nawet po najlepszym kremie pomiejsza sie i stana sie mniej widoczne ale niezniknom ...

pozdrawiam i wytrwalosci w dazeniu do celu zycze
 
reklama
Witam!
Jestem prawie 4 miesiące po porodzie.Od 8 tygodni jestem na diecie, ćwiczę aerobik i robie brzuszki.Widzę znaczną poprawę swego wyglądu. Wchodzę w spodnie sprzed ciąży.Podczas ciąży przytyłam------usiądźcie lepiej aż 25kg!przed ciążą ważyłam 60:((i nie to że się obżerałam bo wcale nie.No ale dojdę do sedna.Brzuch schodzi ale nie tak jak trzeba!Nadal jest jak galareta.Czy on kiedyś zmieni swoją konsystencje:-D???muszę używać jakiś balsamów oprócz tego że się katuje codziennie??pozdrawiam
 
Do góry